cysty na jajnikach

napisał/a: niuniapatryk1 2012-08-27 09:42
Witam serdecznie.w 2001 roku mialam operacie rozlane zgorzeliniowe zapalenie otrzewnej,4 miesiace pozniej urodzilam zdrowego chlopca ale niestety od tamtej pory mam bardzo silne bole brzucha,napadowe skurcze krutkotrwale ale bardzo silne.Okazalo sie ze mam cyste i okropne zylaki na macicy,mialam byc operowana ale usg wykazalo petle jelitowe zplynem nad prawym talerzem biodrowym czyli po stronie gdzie znajduje sie torbiel no i moja bardzo duza blizna 12cm 3cm,operacje odwolano,wiem ze mam duze zrosty pooperacyjne.Probowalam pic ocet jablkowy(lekarz polecil) tabletki hormonalne ale nic nie pomaga bol ciagle wraca.Miesiaczkuje raz w miesiacu normalnie ale pomiedzy mamplamienia dosc intensywne takie brazowe momentami przypominaja brazowy osad.Najczesciej po skorczu czuje jakby cos mi peklo bol przechodzi a wtedy plamie brazowa tak jakby stara krwia.Sama wyczowam dziwny guz na doty przypomina mi krztaltem maly mozg(moze dziwne skojazenie ale tak to odbieram)Jedni mowia zeby operowac inni lekarze zeby nie operowac a ja juz mam metlik w glowie.Bardzo boli i chcialabym juz normalnie funkcianowac bez bolu,jestkrotkotrwaly ale tak silny ze nie moge sie ruszyc musze przeczekac az przejdzie.Prosze moze ktos mi doradzi cos w tej sprawie.
napisał/a: niuniapatryk1 2012-08-27 11:38
Zapomnialam dodac ze przy atakach bolu mam wrazenie ze mam rozwarcie jak do porodu i parcie na pecherz moczowy czasem ledwo udaje mi sie zdazyc so toalety.
napisał/a: niuniapatryk1 2012-08-27 11:48
Kilka razy zdarzylo mi sie ze bol byl dziwnie podobny do bolu porodowego,parcia tak jakbym znow rodzila.