Cyclonamine a miesiączka

napisał/a: Kasieniek84 2010-02-08 09:05
Mam takie pytanie czy lek Cyclonamine może mieć wpływ na zanik czy też opóźnienie miesiączki?
Jest to lek na uszczelnienie naczyń krwionośnych i na zmniejszenie krwawien z drobnych naczyń krwionośnych oraz na hamowanie krwawień. Na ulotce w działąniach niepożądanych nic nie pisze że może tak być, jednak poza zastosowaniem jakie u mnie miało być jak piszę wyżej stosuje się go także przy obfitych krwawieniach. U mnie jest problem z krzepnięciem i mam zaburzony czas krwawienia, skłonnności do krwotoków, siniaków, pajączków na nogach, wylewów podskórnych jak się uderze i stąd póki bardziej szczegółowych badań nie zrobię przyjmowałam ten lek i trochę pomógł tylko zastanawia mnie czy mógł być powodem że spóźnia się okres.
Ostatnią miesiączkę miałam 28 grudnia. Cykle ogólnie mam długie po 30 parę dni i czasem zdarzają się nieregularne. Około 30 grudnia czyli w czasie trwania miesiączki byłam u hematologa i dostałam właśnie ten lek i przyjmowałam go około miesiąca do końca stycznia. (2opakowania po 30 tabletek, brałam2xdziennie po 1 tabletce) Pod koniec stycznia powinnam dostać miesiączkę jednak dziś jest już bodajże 41-czy 42 dzień cyklu a krwawienia nie ma. Zastanawia mnie czy to może mieć wpływ czy inne czynniki jednak wpłyneły na brak okresu. Takie cykle zdarzały mi się jednak spotradycznie i ostatnio dak długie miałam jakies2-3 lata temu. Dodam że w ciąży raczej nie jestem. Z obserwacji śluzu wynika że okres powinien być bo śluz cały miesiąc zmieniał się jak powinien. Bardzo prosze o wypowiedzi, może ktoś przyjmował ten lek, choc wiem że ewentualne działania uboczne są indywidualne. Dodam jeszcze że moje miesiączki nie były nigdy bolesne ani obfite, raczej krótkie i skąpe
napisał/a: Kasieniek84 2010-02-09 22:38
Nikt z Was nie przyjmował tego leku i nie miał problemów z miesiączką??
napisał/a: kiniusia.gorzkob123 2019-01-24 18:04
Ja brałam na krwotok z nosa, teraz spóźnia mi się miesiączka 2 dzień