Curiosin na odleżyny?

napisał/a: maja-z1986 2014-09-30 09:17
Czy żel curiosin sprawdza się na odleżyny kości ogonowej? odkąd moja mama trafiła do szpitala nie możemy sobie z tym poradzić, lekarze rozkładają ręce i każą kupić materac.
napisał/a: piotrosiama 2014-09-30 11:16
A to szpital nie posiada w swoim składzie takich materacy ?
Są doprawdy różne preparaty typu maści, żele, plastry /sudocrem, solcoseryl itp/ poczytaj też o kremie Colostrigen R. Powiem tak : każdy z nas jest indywidualistą więc różnie reaguje organizm - mojemu ojcu lekarze przepisywali jakiś płyn robiony na zamówienie i się sprawdzał ale niestety nie zachowała się ulotka.
napisał/a: maja-z1986 2014-09-30 21:54
piotrosiama napisal(a):A to szpital nie posiada w swoim składzie takich materacy ?
Są doprawdy różne preparaty typu maści, żele, plastry /sudocrem, solcoseryl itp/ poczytaj też o kremie Colostrigen R. Powiem tak : każdy z nas jest indywidualistą więc różnie reaguje organizm - mojemu ojcu lekarze przepisywali jakiś płyn robiony na zamówienie i się sprawdzał ale niestety nie zachowała się ulotka.


Dzięki, będę szukała dalej. Materace każdy musi kupić sobie sam, taka nasza służba zdrowia
napisał/a: kryspek 2014-11-24 14:36
Słyszałam o kremie Colostrigen R, tylko gdzie go kupię? Mieszkam w małej miejscowości i niestety w tutejszej aptece go nie mają...Potrzebuję go na już, bo ani sok z aloesu, ani krem z nagietka nie pomaga, a odleżyny u mamy robią się coraz większe...
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
napisał/a: Sklepik Seniora 2014-12-22 11:45
Żel Curiosin zbiera dobre recenzje, jego plusem jest to, że jest bez zapachu, a wiele osób, które długi czas stosują różne preparaty ma już dość ich woni. Jednak, tak jak piszesz, oprócz smarowania skóry należy zakupić materac przeciwodleżynowy, który wykonany będzie z pianki poliuretanowej czy termoelastycznej. Redukują one nacisk na całej powierzchni i poprawiają krążenie.
napisał/a: rolki 2015-05-15 16:53
spróbuj z karnozyną, to suplement diety, która pomaga pomaga wzmocnić się mięśniom i tkance skórnej.