cukrzyca

napisał/a: Daga77 2007-02-01 18:56
Witam serdecznie,
Mam na imię Dagmara i piszę do Was w takiej sprawie. Jestem studentką psychologii i zdecydowałam się pisać pracę magisterską na temat cukrzycy chociaz szczerze mówiąc nie wiem o niej zbyt wiele. Dokładniej może: stres związany z cukrzycą.
Mam zrobić badania na około 30 osobach, tzn. osoby te mają rozwiązac test związany ze stresem. I teraz prośba do Was, doradźcie mi jaką cukrzyce opisywać I czy II stopnia i w jakim wieku dobierać osoby do badania. Największy problem mam ze znalezieniem osób, nie wiem czy udać sie do jakiegoś ośrodka, czy takie osoby chętne by były udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań.
Pozdrawiam
napisał/a: adam65 2007-02-04 16:58
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania