Coś złego z układem moczowym

napisał/a: TenTaki 2015-01-01 23:45
Witam,
mam 21 lat i dziwne problemy. Często gdy oddam mocz wyjdę na dwór czy gdziekolwiek bez znaczenia jest pora pogody to zaraz mam parcie że znowu muszę oddać mocz, do tego czasami problemy z rozpoczęciem mikcji tak samo wąski strumień, często mam uczucie pieczenia w koncówce (w żołędziu) do tego łaskotanie pęcherza jak oddaje mocz. Nie wiem czy jest to możliwe żebym miał coś z prostatą czy może to zwykłe zapalenie albo infekcja gdyż czasami mam tak że normalnie oddaje mocz a czasami pojawiają sie problemy.
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-02 00:34
Czy mialas juz wykonywane jakies badania?Z tego co opisujesz pewnie przytrafila Ci sie infekcja,jaka ....tego nie wiemy ,jesli chcesz poznac przyczyne ,a nie miales zadnych badan nalezy wykonac tak na poczatek ogolne badanie moczu,mozesz takowe badanie wykonac prywatnie za pare zlotych i potem wyniki wklej do mnie
napisał/a: TenTaki 2015-01-15 16:52
Witam, tak w ogóle jestem mężczyzną 21 lat :D
Dzisiaj odebrałem wynik ogólny moczu
Przejrzystość: przejrzysty
Barwa: żółty
Ciężar Właściwy: 1,015 g/l
pH: 6,0 [4,8- 7,4]
Glukoza: nieobecna
Ketony: nieobecne
Urobilinogen: w normie
Bilirubina: nieobecna
Białko: nieobecne
Azotyny: nieobecne
Erytrocyty: w normie
Leukocyty: w normie

Z tego co sam wnioskuje badania są okej. I nie wiem co dalej robic bo nawet na zwykłą infekcje nie wygląda.
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-15 19:05
Wyniki faktycznie dobre.A napisz jak pobrales probke do badania?
napisał/a: TenTaki 2015-01-15 19:22
pierwszy strumień pare ml do wc
potem do pojemniczka
a reszte do wc
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-20 15:45
A czy zauwazyles jakies podejrzane wycieki z cewki moczowej?
napisał/a: TenTaki 2015-01-26 19:06
Oprócz preejakulatu nic takiego.
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-27 23:51
Czy wspolzyjesz? czy uzywasz zabezpieczenia i czy uprawiasz seks analny? Czy jest stala partnerka?
napisał/a: TenTaki 2015-01-28 18:40
nic z wymienionych rzeczy
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-28 23:20
Jesli nie rozpoczeles jeszcze wspolzycia raczej tutaj choroby przenoszone drogą plciową odpadają..ALE !!! istnieją mozliwosci zakazen w INNY SPOSOB ,np:w publicznych toaletach(wiadomo jak ;) podczas defekacji moze cos nam tam chlapnąc,lub na zwyklym nawet basenie,a takze uzywając innych osob przyborow toaletowych (reczniki,gąbki lub inne rzeczy)
Objawy pasuja do pierwotniaka rzesistka,ale moga takze pasowac do bakteri kalowych
Dlatego jesli nie zazywasz zadnych poki co lekow ,ani preparatow dzialajacych na uklad moczowy wykonaj prywatnie posiew bakteriologiczny moczu( znajdz w necie INFORMACJE jak powinienes poprawnie pobrac probke!!) i zanies do labolatorium (w Twoim miescie) po wczesniejszym kontakcie z ow labolatorium,a w aptece popros o jalowy pojemniczek na posiew bakteriologiczny moczu.

Natomiast jesli chodzi o pierwotniaka to musi byc probka osobna ,poniewaz on potrzebuje specjalnych pozywek,hodowany na specjalnych podlozach i nie wyszedlby w standartowych posiewach,a pobiera sie wymaz z cewki moczowej i tutaj raczej pomocny bylby lekarz ktory probke by pobral i oddaje sie ja na rozpoznanie rzęsistkowicy takze do labolatorium
napisał/a: TenTaki 2015-01-29 11:54
Ale jeśli chodzi o tego pierwotniaka to skąd wymaz z cewki moczowej jak nic takiego podejrzanego nie zauważyłem pisałem tylko o preejakulacie ale to podobno naturalne.
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-29 15:23
Rzesistek czesto ulokowuje sie wlasnie w cewce moczowej bo mam tam doskonale warunki do bytowania tym samym daje dolegliwosci ukladu moczowego takie jakie wymieniles w pierwszym swoim poscie ,czesto tez pojawia sie biala wydzielina przypominajaca mleko,ale takowa wydzielina nie zawsze musi wystepowac.To moje sugestie, decyzja nalezy do Ciebie czy warto sie przebadac pod jego katem jak i pod katem wczesniejszych wspomnianych przeze mnie bakterii..