Coś o sobie

napisał/a: plb1985 2006-08-03 01:32
Witam wszystkich, założyłem ten temat po to, aby każdy kto ma zamiar czynnie pisać na tym forum, mógł się przedstawić. Chciałbym, aby Ci którzy są związani ze służbą zdrowia napisali o tym, jakiego typu jest to powiązanie.

Jeżeli chodzi o mnie to:
-jestem studentem Akademii Medycznej w Białymstoku na kierunku lekarskim;
-piszę na tym forum to, o czym wiem, bądź to, co znalazłem na dany temat w internecie;
-wcale nie muszę mieć racji;
-bardzo często zachęcam do zgłoszenia się do lekarza, gdyż internet nie jest narzędziem, które pozwoli na jakąkolwiek diagnostykę...lekarz, który ma do dyspozycji pacjenta ma może go samodzielnie zbadać i dopiero wystawić diagnozę czy wysunąć podejrzenia;
-forum jest miejscem wymiany informacji i ew. dojściem do konsensusu, dlatego proszę o dyskusję
-bardzo pomocnym byłoby, gdyby każdy, kto pisał na tym forum i rozwiązał problem, zostawił informacje na temat rozwiązania
To tyle. Pozdrawiam
napisał/a: _Paula_ 2006-09-03 21:16
plb1985 napisal(a):Chciałbym, aby Ci którzy są związani ze służbą zdrowia napisali o tym, jakiego typu jest to powiązanie.


Witam. Krótko: Uczę się w Technikum Żywienia.... więc mało wiele jestem związana ze służbą zdrowia, chociaaaażżżż........ często chodzę do lekarza Mam nadzieje, że nie zamienią nam go nigdy, bo wtedy będę zmuszona przestać chorować przyzwyczajenie robi swoje.... A co do tego jak się tu znalazłam? Interesuje mnie medycyna, ale niestety mogę tylko o niej pomarzyć... moze to forum to forma spełnienia tego marzenia innej uświadczyć niestety nie mogę. A miało być krótko....
napisał/a: Studentka CM 2006-09-17 14:38
Witam, jestem studentką biomedycyny w Bydgoszczy. Medycyną interesuję się od dawna, dlatego też postanowiłam zarejestrować się na tym forum po to aby pomagać innym a zarazem uczyć się od innych.
napisał/a: Madonna 2008-03-25 11:20
Nadal tu zaglądacie?