Coś na uspokojenie

napisał/a: Smarkaty1 2011-06-07 18:29
Witam . Mój wiek 18L. Szukam leku na uspokojenie. Uprawiam sport w którym potrzeba całkowitego wyciszenia i skupienia. Lekka adrenalinka i mocniejszy puls przekreśla wszystko. Głównie rozchodzi się o ten puls. Najlepiej gdyby był niewyczuwalny. ;) ( musiałbym nie żyć). na treningach nie mam problemu, ale na zawodach... lekki stresik, ciut mocniejszy pulskik niż norma i pozamiatane równie dobrze mogę oddać walkowera i nie tracić czasu. Nie mam szans na skupienie nawet jak chcę, bo puls wszystko przekreśla.

Czy jest jakiś środek na uspokojenie? (nie nazwę tego lekiem- na pewno jest - ale jaki...). Może to nie do końca uczciwe, ale na psychikę nic nie poradzę. Ucierpiała na tym drużyna. której poszło bdb. A ja nawet nie zbliżyłem się do moich średnich wyników.
Teraz powiem o skutkach ubocznych jakich nie mogę dostać po zażyciu środka. ( generalnie żadnych :] ) ale najważniejszy jest wzrok i oddech. Te narządy nie moga stracić na wydajności.
napisał/a: czybit161 2011-06-07 19:12
Na początek spróbuj melisę uważam, że leki nic tutaj nie dadzą zacznij myśleć inaczej, że stres daje ci kopa a nie paraliżuje
napisał/a: Smarkaty1 2011-06-07 20:00
czybit16 napisal(a):że stres daje ci kopa a nie paraliżuje

ta... w bieganiu, graniu w piłke, wyciskaniu na klate, ( na siłowni trochę trenuje więc adrenalinka się przydaje i pobudzenie), w sztukach walki, itp itp.
Ale w strzelectwie sportowym gdy karabin leży mi na dłoni ( zależy jakie zawody- czasami leży na podpórce- wtedy stre nie ma aż tak wielkiego wpływu. Pozostaje tylko bicie serca. W pozycji leżącej serducho też ładnie potrafi "kopać". i nici ze strzelania).
Co do dłoni. Pomimo tego, że mam rekawice ( grubą - od wewnatrz korzuszek) to i tak puls na dłoni konkretnie dźwiga. Efekt taki że tarcza skacze w pionie przy kazdym biciu serca. ( nawet jak chce to nie zdołam wycelować).
Tak dla uświadomienia jaki to precyzyjny sport. Przestawienie "lufy" karabinku w jakąkowkwiek stronę o 0,05mm!!!! przekłada się na zmianę położenia trafienia o 3-4mm na tarczy. To już bardzo wiele chcąc trafiac same 10 i 9 z 50m.
Następnym razem zrobię sobie mocną melasę...ale coś nie jestem przekonany.