Coś na nudę >>>>>>>

napisał/a: gosiulka15 2007-03-08 14:18
MAm pytanie co robicie gdy wam się nudzi i ni wiecie co macie ze soba począć >> ja siedze na komputerze ale to bezsensu bo trwa to kilka godzin i potem nie mam na nic czasu .. ?? ///
napisał/a: jakoo 2007-03-08 17:24
Każdemu się nudzi, to normalne.
napisał/a: wiadomo 2007-03-08 23:45
Dziwne. Nie masz na nic czasu, ale sie nudzisz.

Nie masz czasu? Ogranicz komputer do zrobienia konkretnych rzeczy, bez siedzienia bez sensu przy nim.

Nudzisz sie? Obejrzyj film, złap jakąs książke, idz spotkaj sie z kims na zywo. Rozwijaj umysl i cialo - trzeba byc madra osobą, a nie 'gupią'.
napisał/a: angelika5 2007-06-15 21:47
ehhh upalny dzień
napisał/a: paulag79 2007-07-10 22:40
Nie chce Cie martwic ale dzisiaj uslyszalam ze inteligentne osoby sie nie nudza poniewaz zawsze znajda cos interesujacego do zrobienia przez co zabijaja nude... A tak na powaznie pomysl o tym co tak najbardziej Cie interesuje w zyciu i zacznij poglebiac wiadomosci na ten temat zobaczysz jak szybko czas zacznie Ci uciekac i nie bedziesz narzekac na brak zajec i nude! Pozdarwiam
napisał/a: Surgeon 2007-08-14 16:07
moj lek na nude przez kilka lat to nauka (studia na kierunku. chirurigia [skonczone] oraz filologia angielska - tlumacz przysiegly [skonczone]).
Teraz moj sposob na nude to zalezy od pogody ale przewaznie pomagam innym ludziom na forach typu commed.pl / X-Plane 8 i inne gry.
napisał/a: stanbob 2007-09-04 15:05
- Czy mogę prosić o rękę pana córki?
- A co, nie masz swojej - zażartował ojciec
- Mam, ale jest już zmęczona. - odpowiedział poważnie kandydat.
napisał/a: kobylka_1979 2008-10-03 14:53
Zdecydowanie polecam przeczytanie jakiejś książki. Ja zawsze jak mam chwilę czasu to wczytuję się w pozycje, których nie zdołałam przeczytać wcześniej.
napisał/a: ziuta_1980 2008-10-06 14:51
Witaj! Ja czasem lubię sobie nic nie robić i właśnie trochę się ponudzić, ale to rzecz gustu oczywiście. Jest dużo sposobów na nudę. Można wybrać się na spacer z psem, z dzieckiem czy samotnie. Można skoczyć do kina czy na basen. Można poczytać jakąś ciekawą książkę. Myślę, że gdybyś się zastanowiła to zaraz znalazłabyś sporo sposobów na to, aby się nie nudzić, trzeba tylko chcieć.