Coś na bolące mięśnie

napisał/a: agrestowa 2014-02-12 00:36
Od niedawna biegam na bieżni. Wszystko ok, forma mi się poprawia, figura też, ale straszie dokuczają mi mięśnie. Niby nie są przeforsowane, ale jednak doskwiera mi taki "zmęczony" ból. Ktoś podpowie jak sobe z tym radzić?
napisał/a: piotrosiama 2014-02-12 02:31
Po treningu b.ciepła kąpiel a w aptece cała gama żeli/maści czy balsamów np. Lioton1000, Naproxen żel itp. - są w różnej cenie ale wspólnie z farmaceutą coś sobie dobierzesz.
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-12 09:01
Jak wiadomo im więcej sportu tym większe zapotrzebowanie na magnez. Uzupełniaj go dobrej jakości preparatami i problem minie. Pozdrawiam.
napisał/a: agrestowa 2014-02-17 01:39
O magnezie nie pomyślałam. Zapytam o nieco w aptece. Dzięki :) A co do smarowideł, trenerka mówiła mi, że dobrze byłoby smarować czymś rozgrzewającym - również przed treningiem. Naproxen to chyba nie bardzo rozgrzeje, nie? On typowo przeciwbólowy, czy się mylę?
napisał/a: piotrosiama 2014-02-17 03:09
Tak Naproxen działa przeciwbólowo. Popytaj w aptece o środki rozgrzewające - jest ich dość spora gama i oczywiście w różnej cenie.
napisał/a: zdrowyduch1 2014-02-24 09:45
Jak trenowałam piłkę ręczną, również miałam spory problem z bolącymi mięśniami. Fundowałam sobie ciepłe kąpiele, całkiem nieźle to pomagało:)
napisał/a: agrestowa 2014-02-28 20:43
Te kąpiele to może być dobry pomysł, nie wpadłam na to. A z rozgrzewających to obojętnie, czy spytać o coś konkretnego?