Cos bardzo dziwnego wyszlo z nosa

napisał/a: ubihondka 2014-11-19 10:03
Witam
tym razem mam problem z katarem . Od około 1 miesięca jak sie bardziej schylę głowę w dół to pojawia mi się śluz bezbarwny z nosa , coś w rodzaju kataru więc musze wysmarkać i przechodzi. Nie mam zatkanego nosa na codzień tylko przy schyleniu mi sie taka wydzielina pojawia. Doznałam zdziwienia w dniu wczorajszym i dzisiejszym kiedy po wysmarkaniu się z nosa wypadły takie jakby dwie grudki czarne długosci ok 1,2 milimetry
Jestem bardzo zdzwionoa bo nigdy takiego czegoś z nosa mi nie wyleciało ,Prosze o informacje czy ktos cos takiego miał lub co to może byc ,Dodam ,ze karmie piersia od 4 miesiecy
pozdrawiam
napisał/a: Bofain 2014-11-19 18:06
może to skrzepnięta krew
napisał/a: ubihondka 2014-11-20 09:26
dodam jeszcze
jak wzielam w palce i rozstarłam tą kulke to sie zrobił z niej proszek po rpostu sie rozpruszyła
Też się zastanawiałam skąd w nosie cos czarnego wyskakuje, nie paliłam nigdy .
napisał/a: Peter 2014-11-21 15:19
Nie przejmowałbym się tym. Nos ma za zadanie filtrować zanieczyszczenia. Być może to zanieczyszczenie lub jak wyżej napisano, zakrzepnięta krew wskutek pęknięcia drobnego naczynia krwionośnego, co czasem się zdarza.
Zwiększona ilość śluzu może być wynikiem podrażnienia zatok (alergia, zanieczyszczone powietrze, nadwrażliwość jako pozostałość po stanach zapalnych zatok.