Coraz gorszy stan cery...

napisał/a: vego1987 2016-08-21 12:14
Witam.

Zmagam się z rozszerzonymi porami na nosie, ale to nie jest w chwili obecnej mój największy problem...
Jakiś czas temu zdecydowałem się na wymianę chemii na Tołpa Sebio.
Na noc dodatkowo używałem Ziaji Mikrozłuszczającego Kremu i.... mam wrażenie że pogorszyło mi stan skóry na policzkach. Skóra była śmietelnie napięta i zaczerwieniona.

Odstawiłem to wszystko, przeszedłem na Tołpa: Oczyszczanie i skóra stała się żywsza.

[list:3kwmg3uw]Od niedawna używam: Krem na dzień Dermedic Hydrain3 na dzień.
Twarz myję: Oczyszczający żel do mycia Bandi Young. Nawilżający tonik Bandi Hydro.[/list:u:3kwmg3uw]

No i pytanie....

Naprawdę nie wiem co się dzieje, ale skóra na policzkach jeśli chodzi o sam stan jest okej, ale ciągle pojawiają się jakieś niedoskonałości - raz wypukłe raz gładkie i nie mogę się ich pozbyć... Do tego pory na skórze wokół nosa robią się coraz szersze i poległem.

Na noc do tej pory przez ostatnie tygodnie używałem:
[list:3kwmg3uw]
Krem na noc Rival de Loop

Olejek z nasion konopii Indyjskiej

Bandi Krem na noc zluszczajacy[/list:u:3kwmg3uw]



Wiem, że za dużo tego... ale potrzebuję pomocy!

Będę wdzięczny za pomoc...

Z góry dziekuje!!!
napisał/a: piotrosiama 2016-08-22 02:33
Nie wiem o co chodzi z tymi wypukłymi i płaskimi niedoskonałościami. Ja bym Ci radziła odwiedzić doświadczoną kosmetyczkę, która zbada i oceni stan skóry jak też pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki.
A tak na marginesie - ile masz lat ?
napisał/a: vego1987 2016-08-22 09:01
29 lat
napisał/a: piotrosiama 2016-08-22 20:34
Trochę sporo tej chemii stosujesz. Wciąż nie wiem o co chodzi z tymi niedoskonałościami - czy tworzą się np. grudki, występują wypryski, konsultowałeś się z dermatologiem ? A może dopadł Cię trądzik - poszukaj w necie fotek.
napisał/a: blondyneczka_83 2016-10-04 13:14
Zmień kosmetyki, bo to, że dany kosmetyk ma naturalny skład i jest stworzony dla skór tłustych nie oznacza, że się sprawdzi.
Polecam oczyszczanie u kosmetyczki, zabiegi z kwasami, a wcześniej dermatologa, który stwierdzi co jest grane i da zielone światło na określone zabiegi :)
napisał/a: buzek 2016-10-05 14:11
Ja tak miałam do czasu aż zaczęłam wczytywać sie w składy kosmetyków.Warto jest się tego nauczyć bo przynajmniej będziesz wiedziała co sobie nakładasz. Prawie 90%kosmetyków w sklepach zawiera w sobie oleje mineralne, parafiny i parabeny. Wszystko to zapycha,zwiększa wągry.
Ze swojej strony mogę Ci polecić dwa kosmetyki polskich firm, które nie są tak rozreklamowane ale maja bardzo dobre i naturalne składy
1. Sevolium - jest to serum na trądzik. Bardzo fajnie łągodzi podrażnienia . Ma opakowanie air less czyli nie dostaje się tam powietrze i pompką nabierasz sobie go ile chcesz. Wyleczylam tym swego czasu swój trądzik

2. Serum na twarz Richevon. Jest to mega nawilżające serum na pierwsze zmarszczki ale ma tak naturalny skład, że mozna go stosować spokojnie przed 30 rokiem życia. Używam pod krem.Efekty fajne
napisał/a: tamisia 2016-10-06 11:49
Sama właśnie widze,że moja skóra zaczyna się coraz bardziej pogarszać. Zaczynam się zastanawiać czy nie jest to skutek tego co jest w kosmetykach, ich składu.Możesz mi napisać gdzie kupowałaś te kosmetyki?
napisał/a: buzek 2016-10-10 14:00
Być moze tak właśnie jest Moja pierwsza myśl jak mi się psuła cera to było to,że może były to jakieś zmiany hormonalne. Potem dopiero okazało się,ze jednak były to problemy z nieodpowiednimi kosmetykami. Kosmetyki zamawialam przez internet. W sklepach stacjonarnych jak do tej pory nie widziałam.