Co zrobić żeby nie zemdleć?

napisał/a: mateuszq 2013-05-07 09:31
Witam mam problem otóż jak jestem w kosciele tam gdzie jest duzy tłum mks itp. juz cos po około 10min zawsze mi sie robi słabo i sie zle czuje, czuje jak by mi brakowalo powietrza mrowienie w rękach jeszcze nigdy nie zemdlalem bo unikalem takich sytuacji w domu zazwyczaj dobrze sie czuje za miesiac bede druzbą na weselu i nie chce zrobic przypału a wiem ze na 100% zrobi mi sie słabo jeszcze bedzie pewnie goraco to na pewno sie bede zle czół dodam ze takie objawy zaczely sie jakies 2 lata temu
napisał/a: tomakeo 2013-05-07 20:48
Problem ewidentnie leży w psychice, więc nie podam Ci cudownego sposobu. Wiem z własnej autopsji, że nawet gdy jestem święcie przekonany, że zaraz zemdleję, to nigdy się to nie dzieje. Polecam Ci przed weselem zaaplikować sobie coś na rozluźnienie i po prostu spróbować się nie stresować.
napisał/a: mateuszq 2013-05-07 22:28
czyli co jak czuje dusznosci jak by mi brakowalo powietrza rece drza blado sie czuje aha dodam ze wtedy serce mi zaczyna jeszcze szybciej walic mam to olac poprostu a jak zemdleje nie chce przypału wiem ze oznaki omdlenia są tez takie ale tez wiem ze przy omdleniu puls spada a jak mi serie wali to chyba puls na pewno nie pada tylko sie podnosi