Co zrobić czekać czy jechać do szpitala?

napisał/a: rumun11 2013-09-25 16:28
Witam!. Mam bardzo bolący problem..
Poszłam do lekarza w poniedziałek 23.09 z powracającym bolem gardła i bolem przy oddawaniu moczu jednak jest dziś sroda 25.09.13 a jest coraz gorzej!! Dostałam diagnozę, że mam przewlekłe zapalenie błony śluzowej jamy nosowej i gardła oraz zapalenie dróg moczowych.. Dostałam antybiotyk Amotaks i biorę urosept.. Amotaks 1g biorę 2x dziennie to lek i na gardlo i na drogi moczowe.. jednak (nie pisze juz o gardle napisałam aby wprowadzic) nic nie pomaga wiem, że antybiotyki przeważnie działają po paru dniach jednak mam taki ból przy oddawaniu moczu, że siusiam tylko 3 razy dziennie. Z dnia na dzień jest coraz gorzej.. od 17.09 mam problemy z siusianiem jednak od weekendu coraz gorzej... w poniedziałek tj.23.09 chyba podczas snu się odruchowo podrapałam w piekącym miejscu w okolicy cewki i teraz mnie tak piecze, swędzi, że nie potrafię wytrzymać.. płaczę przy oddawaniu moczu, nie występuję krew jednak nie siusiam często.. nie mam często moczu.. mam upławy i bardzo mnie boli nawet gdy siedzę teraz okolice mi opuchły.. chyba dostały się poprzez podrapanie jakieś bakterie.. staram się podmywać rumiankiem i podcierać chusteczkami nawilżającymi aby zachować higienę, jednak jest to bardzo bolesne i nieprzyjemne. Mam 19 lat i jestem w klasie zawodowej maturalnej nie moge pozwolić sobie na długą nieobecność w szkole.. Boję się, że zacznę wstrzymywać mocz jeśli ból będzie nie do wytrzymania.. jeśli się nie polepszy.. Co mam zrobić?? Powinnam poczekać jeszcze te 2-3 dni czy jechać do szpitala? Porszę, niech ktoś odpisze..
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-25 20:38
Jeśli jutro nie będzie poprawy to udaj się do lekarza. W zasadzie powinno się wykonać badanie moczu a nie na oko podawać antybiotyki. Proszę również brać probiotyki by nie zaburzyć flory. Pozdrawiam.