Co ze mną się dzieje ?

napisał/a: Dzej12 2016-06-14 18:19
Witam Mam wielki problem w życiu .

A mianowicie Mam niestety Selektywne zaburzenie odżywiania. Zyje z tym 25 lat juz . Chodziłem po lekarzach wyniki bardzo dobre były Wiec mówili nic tu nie widzimy czemu . Zacząłem po psychologach chodzić Mowili ze to nie problem z głowa .

Mam problemy w życiu z tym . Boje sie ludziom o tym mówić . Bo jak mały byłem to każdy nękał mnie tym i tak zostało w psychice .

Proszę powiedzcie mam straszny charakter wulgarny agresywny robię na przekór Dla osób jak długu znam . kogoś krotko znam albo mało z nim widuje sie to nie widza tego .

Nie wiem nie chce tak sie zachowywać ale to silniejsze ode mnie Straciłem sporo znajomych przez to I dziewczynę bo strasznie ja krzywdziłem swoim zachowaniem nie potrafię tego kontrolować.

Moje pytanie czy to coś ma z odżywaniem moim
napisał/a: wikam2 2016-06-14 18:34
A czy te agresywne zachowania itp nie było podszyte strachem, że w bliższych- częstszych relacjach nastapi etap....jedzenia?
Może Ty mimo woli je burzysz/zaburzasz?
Ja Ci nie pomogę, potrzebujesz lekarza - dobrego, który rozwiąze Twój problem, znajdzie jego przczynę i nauczy Cię jak z tym zyć.
napisał/a: Dzej12 2016-06-14 18:39
Od małego okłamywałem ze nie chce jeść nie mogę z wami jechać itp.

Moja Partnerkę tez okłamywałem az Przyszły święta i musiałem powiedzieć .( nie wierzyła mi ale później uwierzyła)
Ale prosiłem żeby nikomu nie mówiła . Moje zachowanie czasami było takie ze az płakała nie umiałem panować nad tym . No i nie wytrzymała I odeszła . I tak mam z większością ludzi nie wiem co z tym mam robić.

Słyszałem ze mam nerwice przez te jedzenie i temu tak sie zachowuje :(