co to za pasożyt

napisał/a: tungusk 2009-06-26 23:15
witam, moze to dziwnie zabrzmi ze przygladam sie swojemu kałowi, ale coraz czesciej zauwazam kremowego koluru nie wiem jak to nazwac, postanowilem to sfotografowac na macro, co to moze byc ? a oczywcie jak zanosze kał do analizy to nic nie ma to nierozmumiem tego moze zaniose im takie cos i wtedy zapytam co to do cholery jest bo objawy jak sa tak sa, dostałem teraz lek na nadkwasowosc zoładka i dalej to samo,

objawy u mnie : burczenie w brzuchu mimo ze jestem najedzony, ssanie w nocy i nad rannem, burczenie , przelewanie itd. , wrecz bol w nocy kiedy nie wiem wrecz jak to opisac takie ssanie, wycie wrecz itd, no nie wiem co mi dolega, bralem juz debreciny, colony c, espumisany, metronizadole, hellecidy itd i dalej to samo, jedyne co mi na mysl przychodzi ze albo to sa wrzody choc na usg byl chyba ok, bo lekarz nic nie mowil , albo cos we mnie siedzi, a jak wrecz za przeproszeniem ... przychodze do lekarza i zeby mi byle jakie dziadostwo przepisał na pasozyty ( juz nie wspomnie o tym ze nawet psa sie regularnie odrobacza ) to ten mi wyskakuje zebym kal zaniosl do analizy a wiadome ze skutecznosc takiego badania to gora 15 procent.
napisał/a: Pola221 2009-06-27 15:57
może idź najpierw na gastroskopię ,żeby wiedzieć , czy to nie wrzody- a jak nie to śmigaj na badanie biorezonansem - to wykrywa wszelkie pasożyty.Albo kup sobie nalewkę vernicadis - to dzaiła na pasożyty , ale najpierw zrób tą gastroskopię.
napisał/a: lotto 2009-06-30 15:20
nie jedz więcej pieczarek