Co to za ból główy?

napisał/a: dopelfinger 2015-11-29 00:10
Witam.

Mam problem nie wiem co sie dzieje i czym to jest spowodowane a mianowicie boli mnie głowa ale nie jest to ból jakis strasznie intensywny w skali od 1 do 10 daje mu 3 max 4.

Głowa boli mnie z przodu wydaje mi sie ze to czoło albo zaraz nad brwiami czasem bolą mnie oczy i pod oczami (dużo siedze przy komputerze bo mam taką prace ale ostatnio boli nawet po 90 minutach spedzonych przy komputerze i dodam ze siedze w odległosci od 60 calowego monitora jakies 2 metry)

Jak odginam głowe do tyłu to mnie boli tak w srodkowej czesci szyi(z tyłu) a jak rusze głową mocno w prawo to boli mnie szyja tak na wysokosci ucha(ucho mnie nie boli) prawie do samej podstawy(nie jest to mocny ból).

Nie mam zadnych zawrotow głowy,mdłości czy mrowienia w konczynach mam tylko te objawy co napisałem.

Mysle ze ból moge sprecyzowac do takiego jakby sie człowiek nie wyspał z tym ze ja sie wysypiam ale budze sie czesto w nocy.



Gdy rano wstaje głowa mnie nie boli ale jak posiedze przy komputerze zaczynają sie te objawy co napisałem..jak juz zacznie mnie boleć to boli czasem caly dzien dopuki nie pojde spac albo nie poleze z 90 minut.