Co to może być?

napisał/a: klaudia0704 2014-06-09 16:40
Od dłuższego okresu mam niskie ciśnienie, dzisiaj wynosiło ono 94/54. Miewam często zawroty głowy czuję się tal jakbym była pod wpływem alkoholu. Jestem ciągle zmęczona i nie mam siły na nic. Odczuwam częste bóle w klatce piersiowej po prawej stronie. Na początku nie traktowałam tego poważnie, bo myślałam, że to minie, ale staje się to coraz bardziej uciążliwe.
napisał/a: RainbowMiki 2014-09-13 17:23
Bez jakiś badań diagnostycznych to ciężko powiedzieć, co ci może być. Zbyt dużo chorób może dawać takie objawy. Najlepiej jak udasz się do lekarza, który zleci przynajmniej morfologie z rozmazem i EKG.
Te ciągłe zmęczenie i zawroty głowy są raczej skutkami tego niskiego ciśnienia niż objawami samymi w sobie (tak mi się wydaje przynajmniej, strzelam bo nie mam możliwości cię zbadać czy coś przecież ;)). Jak mi ciśnienie tak nisko spada to często serce przy tym wali, jakby chciało mocniej pompować krew ale nie mogło, przez co może się pojawiać ból za mostkiem.
Jakie ciśnienie było dawniej? Czy coś ten stan wywołało? Utrzymuje się non stop czy coś go prowokuje? Napisz coś więcej jeśli możesz.