Co to może być?

napisał/a: kasia00748 2014-04-03 15:17
Od 2 tygodni mam bóle brzucha w okolicy prawego dołu biodrowego. Gdy się zaczęły, były tak mocne, że od razu znalazłam się na SORze, tam zrobili mi badania- badania krwi w porządku, w USG wolny płyn w okolicach kątnicy. Trzymali mnie do rana z podejrzeniem zapalenia wyrostka, ale doszli do wniosku, że nie mam jeszcze typowego bólu trzewnego, a tylko somatyczny, więc sprawdzając, że mam od siebie blisko do szpitala, wypuścili mnie z antybiotykiem, lekami przeciwbólowymi i rozkurczowymi i zaleceniem, że "w razie nasilenia się objawów niezwłocznie zgłosić się na SOR".
Niestety mimo brania antybiotyku, nadal boli, może trochę mniej, ale myślę, że to z uwagi na przyjmowanie leków przeciwbólowych.
Przedwczoraj zrobiłam badania- wyniki krwi ok (przy braniu silnego antybiotyku chyba nawet nie miałyby jak się za bardzo zmienić).
W USG: nadal utrzymujący się wolny płyn w okolicach prawego dołu biodrowego oraz płyn w zatoce Douglasa (w 2 dniu cyklu, co ponoć nie wskazuje już na fizjologię, ponieważ lekarz, który owe USG wykonywał powiedział, że jest to normalne, ale w połowie cyklu).
Powiedzcie mi co to może być, co powinnam z tym zrobić? Bo ból jest już naprawdę nie do zniesienia, a ponieważ nie wykluczyli zapalenia wyrostka (ordynator powiedział w szpitalu, że może to być właśnie wyrostek i, że jeśli zgłoszę się na SOR, pewnie albo zrobią najpierw laparoskopię, albo od razu wytną mi wyrostek), nie chciałabym zwlekać z jakimkolwiek leczeniem... gdzie powinnam się zgłosić, do jakiego specjalisty?
A, może warto dodać, że od tamtego czasu cały czas mam stany podgorączkowe wahające się mw między 37,3-37,8
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-04-03 17:36
Witam
Czy wyniki krwi tj. OB, WBC(krwinki białe) mieszczą się w normie?
Oprócz tego masz wzdęcia, biegunki?

Pozdrawiam
napisał/a: kasia00748 2014-04-04 08:18
Leukocyty i CRP w normie, aczkolwiek jak już napisałam, cały czas biorę antybiotyk.
OB nie miałam zlecanego...
Wzdęcia tak, biegunki nie