Co sie ze mną dzieje ?

napisał/a: tomek19932304 2016-01-18 20:34
mam 23 lata i nigdy nie czułem zadnego pociągu do facetów oraz mam dziewczynę z którą mam udane zycie seksualne. Od jakiegos czasu zaczęła mnie podniecac mysl o zrobieniu loda facetowi ale nic po za tym nie wyobrazam sobie całowania z facetem a tym bardziej nie potrafiłbym sie emocjonalnie związac z mężczyzną. Co sie ze mną dzieje odkąd pamiętam naturalnie podniecały mnie kobiety i nadal mnie pociągają. Nie chce spełniac tych fantazji najbardziej bym chciał zeby to zniknęło prosze niech mi ktos pomoze
napisał/a: salette 2016-02-11 12:09
Na wyobrażenia, czy chęci to człowiek nic nie może.
Jak nie będziesz realnie chciał to po prostu tego nie zrobisz i tyle. To też nie sprawa dla seksuologa, a psychologa. Bo problem leży w głowie.
napisał/a: MissQ 2016-03-02 11:35
otóż to, może powinieneś zaspokoić swoją ciekawość i spróbować, porównać co Cię bardziej kręci?
napisał/a: KrystynaM 2016-05-09 11:21
wielu ludzi ma fantazje bi ktore po ich zrealizowaniu znikaja. Jak tego nie zrobisz to ciagle bedziesz o tym myslal .. Jestes jeszcze mlody i twoja seksualnosc i fantazje erotyczne sie ksztaltuja.
napisał/a: Corvax 2016-07-02 16:40
Nie wiem, czy to dobra rada z tym próbowaniem nowych wrażeń.
Sam miałem podobna historię. W podobnym wieku nagle coś mnie wzięło na sex z facetami, choć zawsze podniecały mnie kobiety. Spróbowałem z facetem i wcale mi nie przeszło. Przeciwnie, parokrotnie jeszcze próbowałem sexu z mężczyznami, choć nigdy kobiety nie przestały mnie podniecać. Z kilkoma z tych facetów rozmawiałem o tym i ich historie są podobne. Wszyscy raczej nie myślą o sobie jako o gejach a nawet nie wszyscy jako o bi. To coś jakby nagła ochota na coś nowego, coraz bardziej ekstremalne wrażenia. Coś bardzo dziwnego i zazwyczaj zaczyna się około 25 roku życia.