Co pomoże na ślady/przebarwienia?

napisał/a: progresss 2013-06-02 14:26
Witam!

Kurację izotekiem zakończyłem dawno temu(2 lata temu), byłem zadowolony, zdarzały się jakieś sporadyczne pryszcze, ale generalnie rzecz biorąc było ok. Na buzi nie miałem żadnych śladów, przebarwień czy blizn, wszystko naturalnie samo zniknęło. Niestety na początku kwietnia zrobił mi się wielki pryszcz w okolicach żuchwy, został po nim ciemny ślad na policzku który właściwie od dwóch miesięcy jest taki sam i nie chce zniknąć. Jak by tego było mało przedwczoraj zrobił mi się nowy duży pryszcz który pewnie też zostawi spory ślad...
Tak to wyglada na zdjęciu, w naturalnym śwetle jest duuzo gorzej (na zdjeciu nie wyglada to tragicznie jednak w realu jest naprawde mocno widoczne);/ 1. to slad po pryszczu z przed 2 miesiecy, a 2. slad po piatkowym
http://imgur.com/5vrW7HT

Prosiłbym o pomoc, czym mogę usunąć te ślady? Słyszałem coś o kwasach, laserach chociaż może znacie mniej inwazyjne, a równie skuteczne metody? Może wizyta u kosmetyczki i jakiś zabieg pomogą? Cena nie gra roli, muszę zrobić wszystko żeby się tego pozbyć...
Pozdrawiam:)
napisał/a: baba12 2013-06-02 20:56
człowieku daruj Sb zabiegi, przecież tego prawie nie widać, pójdziesz do kosmetyczki zarazi Cię jakiś gronkowcem to wtedy zobaczysz, na to jedynie krem z witaminami i czasu...