Co ot może być? :C

napisał/a: Sekaino 2014-05-23 18:55
Witam. Znajoma doradziła mi abym się tutaj poradził a więc to robię.

Od dwóch lat odczuwam sytość, tak jakbym przed chwilą dużo pojadł przez co strasznie mało jem i tak jakby nie odczuwam głodu, a gdy poczuje/usłyszę, że jestem głodny moge zjeść tylko nie wielką ilość w przeciwnym wypadku będę odczuwał nudności. Tak samo jest rano nic nie mogę zjeść przez TO uczucie.

Od dłuższego czasu (też około 2 lata) czuję się słaby tak jakby ktoś odebrał mi energie, nie mam siły na nic, czuje się słabo przez co mam duże trudności.
Ból głowy i rzadko zawroty głowy, który towarzyszy mi cały czas. Miewam także bóle kości i stawów, głównie w nogach, oraz krwawienia z nosa co jakiś czas.
Przy wykonywaniu prostych czynności takich jak wstawanie moje serce zaczyna bić dużo szybciej (czsami odczuwam lekkie kłucie w okolicach serca) a oddech przyspiesza.
Od zeszłego roku mam orzeczoną wadę wzroku, która pojawiła sie w przeciągu kilku miesięcy.
Dosyć często czuję sie tak jakby nie obecny, nie koduje tego co się dzieje dookoła.

Wyniki morfologi mam dobre, w normie.

Czy coś mi jest? Czy mam tylko bezpodstawne obawy? :/

Pozdrawiam
napisał/a: joannanr1 2014-05-23 22:30
Mogą to być objawy m.in.boreliozy , miałeś kleszcza?
napisał/a: Sekaino 2014-05-24 14:03
Tak, miałem, ale miało to miejsce 6 lat temu. Nie miałem żadnych 'powikłań', rumieni etc. Czy to możliwe, że choroba ujawniła się tak późno? Czy może jest to coś innego?
napisał/a: joannanr1 2014-05-24 22:03
Z boreliozą niestety jest często tak , że zakażenie ujawnia się po latach.Rumienia nie musi być , ja nie miałam a choruję na boreliozę.Tak jak napisałam objawy pasują do tej choroby ale oczywiście może to być inna choroba.
Ja osobiście na pierwszym miejscu wykluczyłabym boreliozę dobrym testem (nie Elisa) , pozdrawiam