co najlepsze na blizny??

napisał/a: Majla 2012-11-12 19:04
Witam. Niedawno miałam wypadek. Szkło rozbiło mi się kolo twarzy pozostawiając długa bliznę znajdująca się wzdłuż linii nosa. Chirurg nałożył mi 5 szwów. Od tego czasu minęło już 3 miesięcy. Kazano mi kremować ja żelem o nazwie Dermabliz. Niestety nie przynosi on pożądanych efektów. Blizna nadal jest dość widoczna i lekko czerwona. Wiem ze nie pozbędę się jej całkowicie, ale czy istnieje maść lub żel najlepiej działający na rynku. Bardzo dziękuje za odpowiedz
napisał/a: piotrosiama 2012-11-12 21:05
Masz na myśli silikonowy żel Dermabliz ?
Słyszałam b.dobre recenzje, z tym że znaczące efekty zaczynają pojawiać się dopiero po ok. m-cu stosowania więc może jesteś zbyt niecierpliwa.
napisał/a: wikam2 2013-06-24 19:17
[url_special=http://uroda.wieszjak.polki.pl/piekne-cialo/317468,Sposoby-na-trwale-pozbycie-sie-blizn.html:22k3707t]http://uroda.wieszjak.polki.pl/piekne-cialo/317468,Sposoby-na-trwale-pozbycie-sie-blizn.html[/url_special:22k3707t]
napisał/a: niezidentyfikowano 2014-04-23 08:14
najlepszym kremem na blizny jest NO SCAR, krem z masy perłowej... bardzo fajnie sobie radzi z bliznami i trądzikiem.

Pozdrawiam :)
napisał/a: Menezis 2014-09-25 15:49
Z bliznami miałam problem przez wiele lat a pomogły mi dopiero zabiegi przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego w Extravaganza Wy-SPA Urody w Warszawie. Po pierwszym zabiegu ich barwa zrobiła się znacznie jaśniejsza. Po kolejnej wizycie w gabinecie zauważyłam spore spłycenie blizn i już wygląda to bardzo dobrze. Musze przyznać,że jestem totalnie zadowolona bo zawsze bardzo się ich wstydziłam.
napisał/a: gosposia2 2014-10-15 16:11
według mnie na blizny nie ma nic lepszego niż laser. porządna maść kosztuje z 2 stówy a nie ma gwarancji, czy faktycznie blizna zejdzie. teraz w wellderm jest promocja i jeden zabieg laserem kosztuje stówę, po 5 zabiegach po bliźnie raczej nie będzie śladu. wg mnie nie ma co smarować się maściami miesiącami w oczekiwaniu na efekty tylko zainwestować w laser i tyle.