Co na zapalenie pęcherza?

napisał/a: maja-z1986 2014-08-25 11:25
Czy możecie polecić coś skutecznego na zapalenie pęcherza? I nie mam tu na myśli chemii, tylko najlepiej coś opartego na naturalnych składnikach, może z żurawiną?
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-29 23:39
Czy skuteczne to wiesz na kazdego zadziala cos innego ,jednemu pomoze ,a drugiemu chodzby jadl takich produktow tone i nic ,ale tak jak piszesz sama -preparaty z zurawina bo ona wlasnie ma skuteczne wlasciowosci jesli chodzi o takiego typu zapalenia ,nawet mozna zakupic sam sok ,ale nie ten z "dodatkami";) i pic po szklaneczce dziennie do tego lykac wit c ,ktora bdzie zakwaszac tamtejsze srodowisko.Jesli nie sam sok to jest masa produktow w aptece z ich dodatkami.
Ja mam sok i polecam.
napisał/a: maja-z1986 2014-08-30 22:55
Dzięki za odpowiedź, poszukałam w internecie i znalazłam wiele środków z żurawiną. Najlepszą opinią jednak się cieszą te które mają w składzie jeszcze witaminę D i nawłoć pospolitą, chyba się skuszę. A możesz powiedzieć gdzie kupujesz taki sok?
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-31 14:43
Wiesz mozesz taki prawdziwy sok zamowic sobie przez internet ,albo jak masz u siebie w miescie sklepy z zywnoscia ekologiczna i go dostaniesz bez zadnych rozcienczaczy,jesli chodzi o mnie to ja swoj zakupilam tutaj gdzie w mieszkam na wyspach w takim wlasnie sklepie, a sok pochodzenia byl kanadyjskiego i wiesz co Ci powiem super sie sprawdza gdy czuje ,ze cos mnie tam lapie to pije szklaneczke dziennie az objawy ustapia i mi pomaga,bo jak wiadomo potwierdzone jest naukowo ,ze zurawina zapobiega przywieraniu drobnoustrojow do scianek pecherza i zwyczajnie sa wypukiwane podczas mikcji,jesli jednak infekcja juz sie mocno rozwinela moze byc takze jako bardzo dobry "wspomagacz" przy lekach
Albo jak piszesz preparaty doustne
napisał/a: maja-z1986 2014-08-31 22:04
kirke napisal(a):Wiesz mozesz taki prawdziwy sok zamowic sobie przez internet ,albo jak masz u siebie w miescie sklepy z zywnoscia ekologiczna i go dostaniesz bez zadnych rozcienczaczy,jesli chodzi o mnie to ja swoj zakupilam tutaj gdzie w mieszkam na wyspach w takim wlasnie sklepie, a sok pochodzenia byl kanadyjskiego i wiesz co Ci powiem super sie sprawdza gdy czuje ,ze cos mnie tam lapie to pije szklaneczke dziennie az objawy ustapia i mi pomaga,bo jak wiadomo potwierdzone jest naukowo ,ze zurawina zapobiega przywieraniu drobnoustrojow do scianek pecherza i zwyczajnie sa wypukiwane podczas mikcji,jesli jednak infekcja juz sie mocno rozwinela moze byc takze jako bardzo dobry "wspomagacz" przy lekach
Albo jak piszesz preparaty doustne


Dzięki, muszę rozejrzeć się za takim sokiem, bo to samo zdrowie :)
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-31 23:25
Z cala pewnoscia taki dostaniesz ;) Zycze zdrowka ;)
napisał/a: Amadeusz10 2014-12-25 21:36
JulkaeM. Oczywiście, naturalne środki złagodzą objawy zapalenia, ale to leczenie skutków, a nie przyczyny. Trzeba najpierw wiedzieć co to za patogen tam siedzi. Czy to grzybek, czy bakteria. Robiłaś jakieś posiewy, wymazy? Jak wiemy co to jest i jaki lek na niego działa (antybiogram) to łatwiej go zwalczyć.
Jest taka D-mannoza. To z soku z brzozy. Działa około 10 razy silniej od żurawiny.