Co na stres?

napisał/a: barbarap 2016-02-26 18:19
Ja ostatnio przez parę dni brałam nervomix sen. Nie mogłam spać w nocy, sporo ostatnio mam zmartwień a rano czułam się przez tą bezsenność kiepsko, a tu trzeba przetrwać cały dzień i w pracy nie mogłam brać wolnego. Po tym nervomixie mi było dużo lepiej, jakoś mniej spięta się czułam i łatwiej mi się zasypiało.
napisał/a: Siatkareczka 2016-03-03 13:58
bo nervomix to ziołowe tablketki więc spokojnie można brać przed snem bo ni eotumaniaja, a przynajmniej człowiek mozę spokojnie funkcjonować.
napisał/a: pola341 2016-03-13 15:40
Ja juz od dawna na stres nie stosuję nic innego niz revitasens. Świetnie wspomaga mnie w moim życiu pełnym ciągłego biegu. Czasami już mam na prawdę dośc, ale jednak poranne ćwiczenia i systematyczna suplementacja revitasens wspiera moja głowę i jest zdecydowanie lepiej niz bez niego :)
napisał/a: Polianna1 2016-03-14 15:38
Na pewno brak magnezu wywołuje stres, dlatedo warto jego suplementować. Aby lepiej walczyć ze stresem najlepsza jest aktywność fizyczna. Przynajmniej na mnie najlepiej działa.
napisał/a: Siatkareczka 2016-03-18 13:47
ja jak już wspomagam sie suplementami to tylko tymi ziołowymi bo wiem, że one w żaden negatywny sposób nie wpływają na moje zachowanie.
napisał/a: romma 2016-03-19 23:15
Bo ziołowe nie uzależniają, jak dopada mnie stres , z którym sobie nie radze dłuższy czas to zawsze pomaga nervomix. Biorę kilka czy kilkanaście dni i jest o niebo lepiej. Nawet w nocy dobrze śpię.
napisał/a: Siatkareczka 2016-03-21 11:53
dokłądnie nervomix jest ziołowy więc nawet tuż przed snem mozęsz go przyjmować bez obaw o to, że nie zaśniesz.
napisał/a: k_jaruga89 2016-03-23 14:26
Na stres dobrze pić meliskę, ale jeśli się jej nie lubi to można jakieś ziołowe tabletki uspokajające np: neopersen. One też mają w swoim składzie melisę i jeszcze kilka innych składników. Jeśli są problemy ze snem to dodatkowo melatonina na noc (około 40zł). Wszyscy mówią o medytacji, ale ja nie próbowałam :)
napisał/a: Siatkareczka 2016-03-24 14:36
ja w sumie od dawna korzystam z nerwomixu sprawdzony sposób na nerwy, u mnie to jedyne dobre rozwiązanie.
napisał/a: Cogita 2016-04-10 22:09
Też wypróbowałam nervomix. Ostatnio w pracy groziła nam likwidacja. Takiej nerwówki nigdy nie przeżyłam. Praca na pełnych obrotach. Brałam nervomix by sie uspokoić i na zimno wszytko ogarnąć. Jednak udało się wyjść z dołka. Przynamniej nie trzeba szukać nowej pracy.
napisał/a: Siatkareczka 2016-04-11 15:34
najważniejsze, ze koniec końców wszytsko dobrze się dla ciebie skończyło. ale wiadomo praca potrafi dostarczyć dużej ilości stresu, wiem sama po sobie. ale trzeba też znać swój organizm i wiedzieć jak się uspokajać. ja mam sprawdzony sposób w postaci melisy, to dla mnie złoty środek na uspokojenie, przy stresie albo zaparzam melisę albo biorę nervomix z melisą, ostatnio znalazłam nawet jogurty z melisą :)
detramax
napisał/a: detramax 2016-04-18 22:41
Polecam preparaty zawierające ekstrakt z ziela melisy, który pomaga utrzymać pozytywny nastrój i zachować zdrowy sen. Ich skład powinien być uzupełniony o ekstrakt z kwiatów lawendy, który wspiera stan relaksacji i przyczynia się do optymalnego odprężenia.