Co na stres?

napisał/a: Siatkareczka 2015-10-06 20:05
czyli wskazany przy codziennych rozdrażnieniach, takie drobne stresy.
napisał/a: gogler7 2015-10-15 15:02
grodzki napisal(a):czyli wskazany przy codziennych rozdrażnieniach, takie drobne stresy.


dokładnie tak jak piszesz. Drobne i nieco większe np. ktoś z bliskich umarł. Wtedy stres jest bardzo duży.
napisał/a: Siatkareczka 2015-10-15 21:25
czyli w przypadku szoku też pomaga, oby takich sytuacji w życiu jak najmniej, ale lepiej wiedzieć jak sobie pomagać,
pokrzepol
napisał/a: pokrzepol 2015-10-15 21:30
Pomocne mogą okazać się preparaty, które zawierają olejek geraniowy, lawendowy, melisowy i jałowcowy. Gdy wykorzystamy je w połączeniu z masażem, kąpielą lub inhalacją, zadziałają odprężająco i relaksująco. Olejki wykorzystywane w aromaterapii pomagają zwalczać stres i zmęczenie, a do tego wyciszają i uspokajają.
napisał/a: Siatkareczka 2015-10-29 14:38
ja jak mam lekki stresik to zawsz sięgam po tabletki uspokające, ale bezpieczne bo tylko te ziołowe, oststnio kupowałam nervomix.
napisał/a: dzoanaana 2015-11-02 21:00
Na stres najlepsze jest bieganie i wysiłek fizyczny, przynajmniej u mnie sprawdza się fantastycznie.
napisał/a: pola341 2015-11-16 08:37
Zgadzam się wysiłek fizyczny jest bardzo pomocny w rozładowaniu stresu, lecz lepiej jest zapobiegać niż później go leczyć. Dlatego urozmaicona dieta z dodatkiem suplementu revitasens, który wzmorze naszą koncentrację oraz pozwoli ograniczać stresy w życiu w połączeniu z ćwiczeniami na pewno da super efekty. Warto spróbować :)
napisał/a: Siatkareczka 2015-11-16 11:35
ale wiesz nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, jednych stres uspokoi innych nie, a suplement na bazie ziołowych składników na pewno uspokoi każdego.
napisał/a: romma 2015-11-16 17:06
Mi mimo wszystko wysiłek fizyczny pomaga ale chwilowo, musiałam kupić ziołowe tabletki, po których lepiej się poczułam. Czasami jednak warto, nie ma co się męczyć.
napisał/a: Siatkareczka 2015-11-19 13:29
romma napisal(a):Mi mimo wszystko wysiłek fizyczny pomaga ale chwilowo, musiałam kupić ziołowe tabletki, po których lepiej się poczułam. Czasami jednak warto, nie ma co się męczyć.

no to jest już kwestia indywidualna, nei na każdego wysiłek fizyczny działa tak samo, a na jakie w końcu tabletki się zdecydowałaś?
napisał/a: barbarap 2015-11-22 12:09
Ja też się staram jakoś naturalnie poprzez ruch itp, ale czasami nervomix pomaga, szczególnie jak przez stres nie mogę zasnąć, a niestety ostatnio jakoś częściej mi się to zdarza
napisał/a: Siatkareczka 2015-11-23 11:36
ja nie mam problemu z braniem tabletetk na uspokojnie, bo jak wiem, że są ziołwoe i bezpeiczne to czym mam sie denerwować.