Co na stres?

napisał/a: Siatkareczka 2017-05-16 16:14
Ruch to zdrowie jak to mówią, ale ja jak jestem zestresowana to i tak pomimo ruchu nie jestem w stanie się zrelaksować bo wszystko siedzi w mojej głowie, jak się nie uspokoję za pomocą ziół to nic innego mi nie pomoże bo już to przetestowałam, na mnie najlepiej działa mieszkanka ziół która jest w nervomixie control, uspokaja i sprawia, że mogę spokojnie zasnąć.
napisał/a: Marcela111 2017-06-01 21:57
Mnie na stres pomaga sport, ale ekstremalny :) Wkręciłam się w kitesurfing, pracuję nad morzem, więc dość często udaje mi się wymknąć po pracy i trochę posurfować. Jasne, że to kosztowne hobby, ale są sposoby, by sobie z tym poradzić, można np. kupować sprzęt taniej na wyprzedaży na kiteoutlet.pl
napisał/a: Siatkareczka 2017-06-06 15:33
Super że znalazłaś sposób na odstresowanie się dla siebie, ale dla mnie to na pewno nie byłaby idealna forma, nie lubię otwartych akwenów wodnych, boję się wody, jedynie komfortowo czuje się w basenie, więc dla mnie taki sposób na stres na pewno by się nie sprawdził :) poza tym ja mam taką pracę, że pracuję z ludźmi którzy potrafią doprowadzać do szaleństwa, jak się wkurzę to muszę reagować natychmiast, dlatego u mnie sprawdzają się wszelkie tabletki ziołowe, nervomix kupuję najczęściej bo już od wielu lat mi pomaga, ale można takie tabletki spokojnie kupić w aptece bez recepty i mieć przy sobie w razie potrzeby.
napisał/a: szczwanakuna 2017-06-29 13:32
Aktywność fizyczna, zwłaszcza joga albo coś innego rozciągającego, magnez do picia, spokojna muzyka, a w ostateczności jakieś leki na uspokojenie organizmu. Jestem przeciwniczką brania dużej ilości leków dziennie, ale stres każdego dnia ma inną intensywność i czasem nic nie pomaga, z wyjątkiem suplementów ;)
napisał/a: Siatkareczka 2017-07-14 14:26
nie trzeba od razu sięgać po leki, można brać na uspokojenie tabletki ziołowe, ja jak potrzebuję się uspokoić to sięgam po nervomix control nie musze mieć recepty od lekarza, żeby je kupić więc są łatwo dostępne i w żaden sposób nie wpływają negatywnie na nasze samopoczucie.
napisał/a: Lukrecja_Borgia 2017-07-31 11:42
Tylko tabletki ziołowe na silny stres nie pomogą, lepiej może kąpiel z dodatkiem lawendy, no i odrobina spokoju. Warto pomyśleć o wyciszających zajęciach typu joga, pilates, mindfullnes.
napisał/a: MagdaKK 2018-11-14 19:25
Ja tam uwazam ze nie warto męczyć się ze stresem lepiej wziąć tabletki i się moc normalnie wyluzować. Ja np jak pokłócę się z mężem to chodzę cała podminowana i mam ochotę krzyczeć na wszytskich do tego w nocy nie mogę spac przez to wszytsko, biorę wcześniej już wspomniany nervomix i szybko się uspokajam nie myśląc o tym wszystkim.