Co na stres?

napisał/a: Siatkareczka 2016-04-26 20:33
jeśli o mnie chodzi to dla mnie najważniejsza jest melisa, lek na uspokojenie musi ją zawierać w składzie bo mnie to najbardiej uspokaja.
napisał/a: mysia231 2016-09-20 15:45
Co do leków uspakajających to raczej bym ich unikała. Melisa tak, ale leki nie, chyba, że w ostateczności i to przepisane przez lekarza. Najlepiej życie zawodowe oddzielić od życia prywatnego. Wtedy po przyjściu z pracy dobrze jest się wyciszyć, oglądnąć film, czy poczytać książkę. Można też troszeczkę zaszaleć i iść na relaksujący masaż np. do salonu Good Time Day Spa
(http://www.goodtimedayspa.eu/) gdzie robią wspaniałe masaże klasyczne i jakże odprężające. Fantastyczna sprawa. Warto spróbować:)
napisał/a: AldonaW 2016-09-30 22:08
Wydaje mi się, że każdemy łatwo powiedzieć, że trzeba oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Unikać stresu. Ale tak się nie da, nie zawsze. Stres to choroba cywilizacyjna już. Ja tez polecam nervomix bo mi bardzo pomógł, gdy zmieniałam prace. A należe do osób które nie lubią zmian i zmiany stresują mnie bardzo. A teraz tak się nie stało. Wszystko przeszło płynnie na spokojnie. W nowej pracy też się lepiej zaklimatyzowałam :) I co najważniejsze nie uzależniłam się.
napisał/a: Siatkareczka 2016-10-03 14:22
oczywiście że masz rację stres to choroba XXI wieku, każdy mówi nie stresuj się ale czasami w praktyce ciężko się nie stresować, codziennie doświadczamy wielu trudnych sytuacji. Ja też staram się nie denerwować ale czasami to nie wychodzi w takich sytuacjach biorę nervomix control albo piję melisę jak mam gdzie zaparzyć. Ja wiem, że każdy na swój sposób stara się walczyć ze stresem ale najważniejsze jest to, żeby te sposoby były bezpieczne, a jak leki to tylko ziołowe, ja przynajmniej zawsze kieruję się taką zasadą.
napisał/a: AldonaW 2016-10-19 06:24
A czasami niektóre metody zawodzą :P Ale zgadzam się z Tobą w s 100%. Oczywiście też nie biorę w byle przypadkach jak cukierki, bo to bez sensu. Ale jak już wiem, że będzie ciężko to się ratuje i funkcjonuje normalnie :P Dlatego ciesze się, że nervomix nie uzależnia.
napisał/a: Cogita 2016-10-19 21:18
Teraz kiepsko sypiam. Wróciłam na studia zaocznie. Kiedyś przerwałam na licencjacie ale postanowiłam zrobić magistra bo to może mi pomóc w awansie. Strasznie cisną, dużo materiałów. Staram się nie zarywać nocy bo to może sie skonczyć katastrofą. Biorę nervomix sen i wtedy moge się przynamniej wyspać przed kolejnymi zajęciami.
napisał/a: Siatkareczka 2016-10-23 11:48
nie ma takiej opcji, przecież nervomix to ziołowe tabletki, które tylko mają za zadanie ukoić nerwy, więc spokojnie można brać, nie dość że nie uzależniaja to też nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie organizmu, bo po nich człowiek normalnie funkcjonuje.
napisał/a: Doris9 2016-10-23 17:57
kurcze, prawda to z tym ruchem, sportem,...ja tez tak mam, ciągle zestresowana, zmeczona, spieta, krzyczaca...jak zaczelam cwiczyc to mam wiecej czasu i checi, lepszy nastroj...działa, ale leniwa jestem i niechetna do nich...;)
napisał/a: Doris9 2016-10-23 17:57
a jak nie, to labopharm ma ziołowe tabletki które swietnie działają...spi sie po nich w razie problemów przez stres i nie wstajesz zmeczona...
napisał/a: Siatkareczka 2016-11-02 13:30
ja swego czasu jak miałam gorszy okres i problemy ze snem to brałam nervomix sen, sprawdzał sie super, bo mogłam normalnie brać wieczorem przed snem bo ułatwiał zasypianie, a budziłam się wypoczęta, nie miałam problemów z wstawaniem, bo nervomix w żaden negatywny sposób nie działał na zdolność mojego funkcjonowania.
kahaa
napisał/a: kahaa 2016-11-09 11:41
ja w stresowych sytuacjach podjadam suszone owoce, niby nie mają żadnych leczniczych zastosować, ale to chyba mój jakis rytuał juz
napisał/a: juliann449 2016-11-25 14:15
U mnie pomaga całkowite odmóżdżenie się, czyli dobra książka, kocyk i kot u boku:)