Co może się ze mną dziać ?!

napisał/a: Malware1990 2015-04-03 22:09
Czesc, pisze do was tutaj na forum poniewaz nie wiem co sie tak naprawde dzieje z moim organizmem, prosze o rady, co ewentualnie mozna jescze robic ? No wiec zaczelo sie od tego iz postanowilem zrobic sobie wyniki, takie zwykle kontrolne. Co mnie zmartwilo a mianowicie moja watroba. Zaznacze ze faktycznie, brak mi ruchu, jadlem duzo smazonych rzeczy, ale czy to moglo az tak wplynac na nia ? Jest tam takie cos jak alat.. o ile dobrze pamietam to wlasnie to i norma niby byla 50 a ja mialem az 120. Lekarze zalecili mi diete ktora wprowadzilem, branie esential forte i wynik niby sie poprawil po gdzies miesiacu bo mam 90 teraz. Doszly mi jakies drobne kamienie rowniez w nerkach, nigdy tego nie mialem, zaczelo sie od powaznych kolk ze tak powiem nerkowych ale po lekach i piciu wody przeszlo jednak w wynikach dalej cos jest nie do konca tak wiec staram sie pic duzo wody i leki. Ale co mnie martwi bardziej.. Mam cos takiego iz nawet nie wiem od jakiego czasu, na pewno dosc dlugo bola mnie miesnie tlowia. Nie rak, nie nog a miesnie tlowa,jakby tutaj zebra, plecy troche na dole, taki typowy bol jakbym cwiczyl lub w cos gral co wymaga wysilku fizycznego a potem mial takie bole na drugi dzien a ja wlasnie nie cwicze praktycznie w ogole ani nic nie dzwigam, jednym slowem nie przypominam sobie aby cos moglo taki bol powodowac, co to moze byc ;/ ? Zaczalem sie juz zastanawiac pod kontem wirusow, czy np.. ehhh no juz to moze moje przewrazliwenie np hiv nie daje takich objawow ? Nic poza tym co opisalem mi sie nie dzieje, nawet nie choruje na przeziebienia czy cos takiego. Pewnie zastanawiacie sie czemu pisze o hiv, sam nie wiem.. Po prostu szukam juz wszystkiego, nie mialem kontaktow seksulanych z nieznajomymi osobami, jednak nie zawsze byly zabezpieczenia z partnerkami ( nie byly to zadne menelki), byly to normalne partnerki no ale jednak. Czy w ogole mozliwe aby te objawy ktore opisalem w jakims stopniu potwierdzaly ze moze to byc ten wirus ? PRosze o ewentualne rady. Dziekuje
napisał/a: Konstans 2015-04-04 10:30
Hej :)
przede wszystkim uczyn mi tę przyjemność i podaj pełne wyniki badań razem z normami! To podstawa wszelkich rozważań.
Z tego, co napisałeś masz obciążoną wątrobę, nieodpowiednią dietą, byc może alkoholem. Spokojnie z tego da się wyjść :)
Do tego doszły drobne kamienie, które świadczą o problemach z żółcią, pracą innych narządów. Ale na to wpływ miała równiez zła dieta i higiena życia.
Na razie zakup sobie sylimarynę (jakiś środek z tą właśnie substancją ale w dużej dawce - 150 mg), sylimafort, inne. Dzienna dawka powinna wynosić 300 mg. I powinieneś to łykac przez dłuuuugie miesiące, jak nie na stałe.
I dokonaj zmian w diecie !!!! W tym dziele pisałam o tym wielekroć. Poczytaj :)
A tak w skrócie - wątroba nie lubi cukrów, mieszania węgli z tłuszczem, białkiem. Dlatego powinienes jeśc parowane, pieczone mięso z warzywami. Innym razem ziemniaki (kasze/ryż) z warzywami. Kiedy indziej warzywa z tłuszczem (masło, oliwa, awokado). Wyeliminuj smażenie. Jedz zupy. Owoce też ale osobno (wątroba nie lubi fruktozy ale jeszcze bardziej mieszanki fruktozowo-glukozowej, która jest we wszystkich słodyczach)i raczej 1 porcja dziennie. Wszystkie słodycze i alko do wywalenia (to ostatnie mam nadzieję, ze dasz radę ? ;)
To raczej nie hiv a nawet na pewno :)
Weź się za siebie a szybko zmiany będa korzystne i poczujesz się lepiej :)

Bóle, o których piszesz, wynikają z zaburzonej pracy narządów.
Pozdrawiam :)
napisał/a: Malware1990 2015-04-04 15:26
Dziekuje za odpowiedz. Dodam ze nie pijje w ogole alko ani nie pale a tutaj screeny wynikow:

http://zapodaj.net/359d4648b20cb.png.html
http://zapodaj.net/65537cc52cf6d.png.html
napisał/a: Konstans 2015-04-04 15:42
Nie ma tragedii ale też powodów do radości.
Bierz sie za siebie chłopaku a będzie ok :)
Naprawdę ten stan możesz wyprowadzic trwale dietą i zastosuj ją!
Wspomagaj sie ostropestem (sylimaryną), kup sobie Omega3, olej z wiesiołka, ogranicz cukier, tłuszcz i smażenie. Jedz kiszonki (kapustę, ogórki). Nie masz problemów trawiennych?
Daj sobie 1-2 miesiące na leczenie sie tym, co powyzej. Potem wypadałoby zrobić powtórkę badań. Zresztą sam będziesz wiedział jak sie czujesz. U każdego inaczej zachodzi proces leczenia. Niemniej na pewno sobie nie zaszkodzisz.
Pozdrawiam :)
napisał/a: Malware1990 2015-04-04 17:54
Tak tak. teraz juz wprowadzilem diete. Nie jem juz smazonych rzeczy wlasciwie, staram sie jesc np na kolacje kanapki z wedlina chuda. Czasem batona, czy musze zupelnie odstawic slodycze? czasem tez zdarzy sie pizza raz na tydzien, czy to tez musze zupelnie odstawic? ogolnie staram sie tez biegac, czy stluszczenie ktore mam moze byc od braku ruchu? bo jednak wlasciwie go nie bylo, tsraz troche staram sie biegac.
napisał/a: Konstans 2015-04-04 18:29
Chłopaku ale jaką dietę wprowadziłeś, skoro jesz słodycze czy chleb z kupną wędliną? !
Musisz kategorycznie odstawić słodycze, bo to cukier fruktozowo-glukozowy, który jest przyczyną stłuszczenia wątroby (m.in.). Zbyt dużo węgli w diecie przyczynia sie do takiego patologicznego stanu.Ruch nie ma tu zasadniczego znaczenia,choc oczywiście, gdybyś regularnie ćwiczył, spożytkowałbyś nadmiar energii we właściwy sposób i nie byłoby tego, co jest (prawdopodobnie). Bo nie jest to regułą.
Wędliny kupione w sklepie do wyrzucenia. Piecz, paruj a najlepiej ogranicz spożycie mięsa na jakiś czas. Posilaj sie warzywami (zupami) w postaci surowej, gotowanej, pieczonej. Zrezygnuj z nabiału!!!
Musisz odtruc wątrobę a zapewniam Cię, ze przestanie ciągnąć Cie do słodyczy :)
Pozdrawiam :)
napisał/a: Andzrej 2015-04-04 20:11
Bóle z tyłu mogą pochodzić od nerek a z tym nie ma żartów.
Najlepiej żeby je zbadał nefrolog.
napisał/a: Malware1990 2015-04-04 22:27
No oczywiacie chce wziac wasze rady do serca bo to moje zdrowie wiec jak powinien wygladac moj dzien z dieta, co jesc na snoadanie, obiad kolacje co np? Odstawie slodycze zupelnie w takim razie. Ale martwia mnie bole miesni w tlowiu. Nie bola mnie miesnie nog czy rak tylko tu jak sa zebra po roznych stronach i tylko przy ruchach, jakby typowo miesniowe bole i byly jeszcze wczesnoej niz pojawil sie problem tych niby kamieni nerkowych.
napisał/a: Malware1990 2015-04-06 20:58
A co do moich bolow tlowia.. Ja nie wiem, czy to nerki bo nerki by mnie bolaly chyba caly czas a te bole sa tak jakby miesniowe. Nie znam sie, ale ja czuje ze bola mnie przy ruchach wlasnie ciala konkretnych a nerki to by mnie bolaly raczej caly czas tak mi sie zdaje.. Bo to tez nie moge okreslic czy boli mnie z tylu. To takie bole ktore sie rozchodza, jak miesnie, tutaj zebra, nizsze okolice zeber, to tak jakbym ciwczyl i sie troszke przetrenowal. Nie wiem wlasnie od czego to moze byc, ale bede staral sie to wyjasnic.
napisał/a: Konstans 2015-04-06 21:08
Malware1990 napisal(a):A co do moich bolow tlowia.. Ja nie wiem, czy to nerki bo nerki by mnie bolaly chyba caly czas a te bole sa tak jakby miesniowe. Nie znam sie, ale ja czuje ze bola mnie przy ruchach wlasnie ciala konkretnych a nerki to by mnie bolaly raczej caly czas tak mi sie zdaje.. Bo to tez nie moge okreslic czy boli mnie z tylu. To takie bole ktore sie rozchodza, jak miesnie, tutaj zebra, nizsze okolice zeber, to tak jakbym ciwczyl i sie troszke przetrenowal. Nie wiem wlasnie od czego to moze byc, ale bede staral sie to wyjasnic.


Mi to od początku wygląda na niedrożność pewnych narządów, złe ich funkcjonowanie. Obstawiam najczęstsze, jak wątroba, woreczek żółciowy, może trzustka, choc rzadko.
Zaadresuj je tzn. popraw ich pracę. Jak? mówiłam :)
Zioła, suple, dieta.
Pozdrawiam :)
napisał/a: Malware1990 2015-04-06 21:25
No i sprawa brzucha mnie marwi, bo mam taki wydety bardzo. Pije wode, od miesiaca juz blisko wlasnie jem dosc malo a ciagle mam taki duzy. Czy to moze byc spowodowane zla praca watroby lub nerek ? Dodam ze nie mam zadnych bulow brzucha, zoladka tego typu problemow. Stolec tez jest normalny.
napisał/a: Konstans 2015-04-07 09:00
Malware1990 napisal(a):No i sprawa brzucha mnie marwi, bo mam taki wydety bardzo. Pije wode, od miesiaca juz blisko wlasnie jem dosc malo a ciagle mam taki duzy. Czy to moze byc spowodowane zla praca watroby lub nerek ? Dodam ze nie mam zadnych bulow brzucha, zoladka tego typu problemow. Stolec tez jest normalny.


Szkoda, ze nie słuchasz, co mówię ;p
Zacznij jeść DOBRZE, ZDROWO a wszelkie dolegliwości minął.
Jesz rzeczy, które szkodzą Twojemu organizmowi a efekt widzisz naocznie.
Nie ważne, ze brzuch Cię nie boli. Jest wzdęty, bo źle trawisz.
Pozdrawiam.