co moze sie dziac?

napisał/a: maniek6r 2007-05-19 23:19
Witam, w ostatnich dniach mam zle samopoczucie, mianowicie, dziwne odretwienie rak, ale jakby to bylo zapalenie, ktore mi sie przemieszcza co pare minut w inne miejsce reki,ale nie miesnie,moze w zylach albo stawach. Wracajac wczesniej. Mam 21 lat, nie ukrywam , ze wiek dorastania nie obszedl sie bez alkoholu, od kilku lat sport i znaczny ruch jest mi obcy.
Jakies 2-3 lata temu zaczalem odczuwac bole serca i jakby ogniska, ale nie bole, glowy. Poszedlem do internisty, dal mi ksiazeczke i kazal sobie mierzyc cisnienie, dotychczas jest ok, poszedlem na EKG, wszystko ok. Powiedzial, ze to normalne przy dorastaniu. Ale pozniej coraz bardziej zaczalem odczuwac pieczenie w glowie. Jest to do chwili obecnej, myslalem ze to zatoki, ale ... pieczenie jest w okolicach czola, potylicy, uszu. Jak by mnie rozsadzalo cisnienie. Miewalem w ostatnim roku odretwienia rak. Bolal mnie kregoslup czasami. Od 2 lat odczuwam ciagle zmeczenie,oslabienie, nawet jak spie po 10 godzin i wiecej. Od pol roku zbiera mi sie flegma,mam katar, a papierosow nie pale, czasem mam problem z przelykaniem. Wlasnie obecnie mam taki nacisk, pieczenie w rekach. Co robic? Moze jakies wskazowki, hipotezy?
Pozdrawiam