co mi jeszcze dolega

napisał/a: Ciapek888888 2015-08-16 18:25
Witam serdecznie .
Mam problem ,proboje to jakos ugrysc i do konca wyjasnic .Tutaj moje dolegliwosci :

-caly czas chodze nerwowoy czesto wybucham czuje sie caly napiety jak by uklad nerwowy mialmi peknac
-czuje sie inna osoba psychicznie nie ta co kiedys
-sciskanie w brzuchu skrecanie
-kwaskowaty smak w ustach i dziny zapach jamy ustnej i zolty jezyk (zauwazylem ze sie pogarsza po spozycziu jakiejs jajecznicy jak by jakas alergia )
-brak laknienia spacer nie pomaga nawet po wysilku nie odczuwam glodu mam uczucie pelnosci w zoladku
-dziwne stolce dzisiaj mi sie zdarzyla cos jak biegunka zolta woda potem stolec w byl normalny (za jednym wyproznieniem )bardzo czesto rozwolnienia
-czasem probelm chce sie wyproznic ale nie umie
-skoki energii zazwyczaj jej brak
-slabe wlosy
worki pod oczami
-spadek libido
-wahania wagi i to spore
-zapach jedzenia jest dla mnie odpychajacy najlepeij bym je wyrzucil przez okno
-bole brzucha
-krew na papierze
-totalnie jestem rozjachany emocjonalnie
-zimne rece w cieply dzien
-bladosc
-bole w prawym podbrzuszu jk by okolicach watroby
to takie najwazniejsze

w sumie to to juz trwa rok w tym czasie mialem robione dwie gaskostropie pierwsza wykazala nie wielka przepukline rozworu przelykowego +dodatni test na Helicobacter pylori(po 24h test ureazowy zrobil sie rozowy wykazalo ze jest dodatni ,z tego co czytalem to juz pokazuje wynik po godzinie lub dwoch do konca nwm jak tak jest )
druga najswiezsza gaskostropia
Przely gorna i srodkowa czesc przelyku bez zmain .W dolnej czesci przelyku kilka linijnych nadzerek o dlugosci 5 mm .Cechy nie wieklkiejprzepukliny rozworu przelykowego ,sciany zoladka podatne na rozdyamnie ,perelystyka zachwoana .Blona sluzowa dna i trzonu zoladka prawidlowa .w antrum blona sluzowa plackowato zaczerwieniona .wokol odzwiernika kilka roznej wielkosci uniesionych nadzerek.opuszka dwunastnicy o obrzeknietej zaczerwienionej blonie sluzowej .w czescie centralnej widoczne owrzeodzenie o srednicy 10-12 mm
tes hp ujemny (ostantni badanie dodtani )

zostalo mi przepisany Controloc ,sanprobi ,jeszcz jakis lek nie pamietam nazwy pytamie czy to dobre zestawienie lekow ?

do tego wykonalem proby watrobowe :
biliburina calkowita moj wynik 0.9 norma min 0.3 norma max 1.2
ast moj wynik 27.6 norma max 34
alat moj wynik 28.3 moj wynikk 10 norma max 49
gama gt moj wynik 22.5 norma max
napisał/a: Ciapek888888 2015-08-16 19:42
w jaki sposob mozna wyleczyc te nadrzerki i wrozda co jesc jakie leki brac ?czy wogole da sie to wyleczyc?
napisał/a: Ciapek888888 2015-08-16 19:52
co moglbym jeszcze zbadac
napisał/a: Ciapek888888 2015-08-16 20:07
na pewno cos jeszcze jest nie tak