Co mi jest?

napisał/a: teska666 2011-09-13 20:16
Witam
Mam 21 lat , mam stałego partnera z którym wspołzyje ale sie nie zabezpieczamy
Od jakiegos czasu zauwazyłam u siebie pare rzeczy np: Jestem strasznie drazliwa a to do mnie nie podobne, co jakis czas jest mi niedobrze i mam zgage, nienaleze do osób szczuplych ale bez przesady wiec zauwazyłam ze mam wystajacy brzuch niz zwykle i jakis taki twardy , od czasu do czasu nadmiernie oddaje mocz no i zauwazyłam na bielliznie ciemny śluz ....
Zrobiłam test ale wyszło ze nie jestem w ciąży . Jesli chodzi o okres zazwyczaj mialam nieregularny od samego poczatku , regulowalam go tabletkami ale organizm zle na nie reagowal lecz od pewnego czasu tak samo z siebie mialam regularny okres a teraz spożnia mi sie juz jakis 2-3 tydz.... -Jrśli to nie ciąza to co to moze byc.
Wiem ze musze isc do lekarza ale chodze prywatnie lecz narazie mnie nie stac aby pojsc a niejestem ubezpieczona wiec do państwowego niemoge isc . Pomożcie.
Co to moze byc
napisał/a: wikam2 2011-09-13 20:37
Co to nieregularny okres?
Czym go regulowałaś?
Ile dni po współżyciu robiłaś test?
napisał/a: teska666 2011-09-14 05:15
Nierególarny okres to to ze mam raz na 2-3 mieśiace czasami nawet przez pol roku niemialam ,
regolowałam go tabletkami anty koncepcyjnymiDosyc czesto wspołzyje . test robilam chyba 2 dni po wspolzyciu
napisał/a: wikam2 2011-09-14 12:01
A jaki powód takich nieregularnych cykli?
Tabletki brałaś ciagiem czy wtedy kiedy....chciałaś?
Test zrobiłaś stanowczo za szybko. Robi się go 3 tyg. po współżyciu.
napisał/a: teska666 2011-09-14 17:54
tak naprawde niewiem czemu mialam nieregularne cykle bo hormony w pozadku mialam , moze przez to ze mam pare kilo za duzo ...
Tabletki brałam ciagiem tez po to zeby sie zabezpieczyc .
nie rozumiesz mnie uprawiam sex pare razy w tyg i sie nie zabezpieczam wiec niejestem w stanie powiedziec kiedy ewentualnie moglam zostac "zapłodniona" a test zrobilam kiedy okres spuznia mi sie juz 3 tyg
napisał/a: wikam2 2011-09-14 18:36
Ok, rozumiem ale spoźniający się okres = spoźniające/przesunięte dni płodne. A wtedy szansa na zapłodnienie w każdej chwili.
Nie wiesz kiedy mniej więcej i czy w ogóle miałas owulację?
A jakie hormony badałaś?
napisał/a: teska666 2011-09-14 19:39
no rozumiem .... oj ciezko powiedziec ostatniego okresu dostałam 3 sierpnia ....
A badałam wszystkie raczej bo byłam u endokrynologa i mialam robione wszystkie badania bo spedziłam w szpitalu około tygodnia i mialam robione badania codziennie ...