Co mi jest?

napisał/a: slider92 2008-01-03 16:22
Mam 15 lat, od około tygodnia okropnie się czuje, jestem senny całe dnie prawie śpie. Miewam kolatanie serca i bóle w klatce piersiowej. Zrobiłem EKG, wyszło jak u młodego boga, zrobiłem morfologie jest ok. No i tak, mam jeszcze coś takiego że jak mnie zakuje w klatce, to już panikuje że mam chore serce, miałem parestezje (migrena) wiem że to nie jest groźne ale jednak się bałem. To juz mnie wykańcza co powinienem zrobić??
napisał/a: daria211 2008-02-02 22:53
Wygląda mi to na nerwobóle. Wydaje mi się, że to jednak nerwica. Taki mocny ból, kucie, że aż człowiek oddechu nie może nieraz złapać jeśli tak to jestem pewna, że to nerwica. Niestety takie mogą być objawy, powinieneś udać się do psychologa z tym. To w każdym wieku może przyjść u mnie się zaczęło jak miałam 16 lat. Lekarz rodzinny powinien dać Ci skierowanie do psychologa lub psychiatry i udać się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego życzę powodzenia :D
napisał/a: Mrygacz 2008-02-04 18:04
To jest nerwica serca. Ja też mam często kłucie, kołatanie i uciski w okolicy serca . A do tego dochodzą jeszcze dodatkowe skurcze. Zanim poszedłem do lekaża to też panikowałe, że mam coś z sercem nie tak a to jeszcze pogarszało sytuacje. Zrobiłem EKG i morfologie i wyszło niby ok.