Co mi jest - okropne bóle głowy

napisał/a: Karola24 2012-01-06 22:21
Witam wszystkich.
Moj problem polega na okropnych bolach głowy,które są już nie do wytrzymania.
Bol pojawia się nagle zazwyczaj sie zaczyna albo uderzeniem goraca i rece mi sie trzesa albo zawrotami glowy, wtedy boli mnie albo tylna czesc glowy z karkiem lub czoło bol trwa około 3-5 godz nieraz krocej lub dluzej, byłam już u neurologa ktory stwierdzil ze to migrena miałam robione rtg oraz tk wyszło jedynie wyrownanie lordozy szyjnej. Dostalam tabletki Cinema(lub Ciene niepamietam dokładnie), niestety nie jest lepiej kilka razy trafiłam na ambulatorium gdyz nie mogłam wytrzymac z bolu wtedy podano mi zastrzyk ,miałam skierowanie do szpitala od lekarza rodzinnego który wpisał tetniak?(otoz moja mama zmarła na tetniaka srodpajeczykowatego-niepamietam dokładnie lekarze stwierdzili ze mama miała go wrodzonego) niestety w szpitalu mnie nie przyjeli nie było podctaw dodam ze nie zrobiono mi żadnych badań. Mam problemy z pamięcią nie pamiętam niektórych rzeczy nawet tych co np.gdzieś polozylam,nie mogę zginac głowy na dol gdyż wtedy mam mroczki przed oczami, dodam że nie mam światłowstretu , jedynie nieraz nawet w nocy budze się z mdlosciami ,często mi powieka skacze lub ręce się trzęsą. Dodam że od pół roku miałam dwa razy anemie i nadal się z nią borykam. Bardzo proszę o jakąś pomoc radę. Gdyż nie wiem co to może już być:(
napisał/a: Karola24 2012-01-07 00:49
Ps. Zapomnialam dodac ze byla u laryngologa poniewaz rowniez zdazaly mi sie krwotoki z nosa nawet kilka krotnie dzienie.
A prosze mi pow co dokladnie oznacza wyrownanie lordozy szyjnej,poniewaz lekarz mi nie wytlumaczyl
napisał/a: MichałZ 2012-01-07 13:06
Konieczne jest MR głowy z kontrastem oraz angiografia naczyń koła tętniczego mózgu.
Lordoza jest fizjologiczną krzywizną
napisał/a: Karola24 2012-01-07 13:43
Rozumiem.dziekuje za pomoc.
A prosze mi powiedziec czy to moze byc cos powaznego?i czy rowniez moge miec tętniaka?
Tzn,ta lordoza nie może dawać takich bóli,i raczej wątpliwe aby była to migrena?Dziekuje
napisał/a: Karola24 2012-01-09 17:03
Witam ponownie. Umówiłam się dzis prywatnie do neurologa ponieważ na kasę chorych sa bardzo długie terminy,
a niestety głowa boli do tego rownież zaczeło mi boleć prawe oko lekko nawet spuchło bardzo sie martwie co to moze byc???prosze o odpowiedź i pozdrawiam
napisał/a: RainbowMiki 2014-09-04 20:41
Hej, jeśli tu jeszcze zaglądasz, powiedz, jak się sprawa wyjaśniła proszę, jestem bardzo ciekawa twojego przypadku.
Życzę ci dużo zdrowia przede wszystkim i mam nadzieję, ze sprawa okazała się błaha! :)