co mi jest? Mało jem a tyje

napisał/a: betina2878 2011-02-24 19:42
Witam,
mam nadzieje ze na forum znajdzie sie ktos kto mi pomoze. mój problem to oczywiscie odchudzanie. naczytałam sie troszke o tym wszystkim ale nic i nic.... moja dieta trwa juz 3 tygodnie. tydzień temu byłam szczesliwa bo schudłam 4 kg tydzień pozniej juz mam +5 kg. nie mam siły a jem to samo i od nowa mam na bokach tłuszczyk który mi sie odkłada. jem na sniadanie płatki z kefirem owsiane i kukurydziane,zero słodyczy,kawa z 1 słodzikiem,na obiad zmiksowana marchewka z jabłkiem i pomarańczą(pycha) i pozetam tego cały dzbanek dziennie.na kolacje jogurt nawet dodaje mleczko z grzybka tybetańskiego i znowu płatki.polubiłam je i sie najadam i od 19 nic juz nie jem bo nie chce mi sie jesc.pije 1,5 l niegazowanej wody,zero ciast,cukierków,pracuje w terenie wiec 10 godzin chodze i chodze.ćwicze brzuszki,steper duzo pływam.i nie wiem co jest waga rośnie spodnie znowu cisną a najgorszy jest brzuch.jak wypije szklanke wody puchnę jak balon. dodam ze hormony robiłam sa w porzadku.aha. od tygodnia oczyszczam organizm biore chlorofil,błonnik i cos przeciw pasozytom-parasine plus bo jest takie podejrzenie ze sasiedzi zamieszkuja mój organizm.byłam jzu wszedzie badania ok. ratujcie!!! chce byc szczupła. waze 68 kg wzrostu 170cm wszedzie jestem chuda tylko te boki wyleaja mi sie ze spodni okropnie to wyglada i ten nadety brzuch!!! pozdrawiam wszystkich i licze na pomoc.
napisał/a: czybit161 2011-02-25 09:14
Przestałaś chudnąc właśnie z tego powodu, że mało jesz na początku był efekt waga leciała potem organizm się zablokował i nie chce oddawać ciałka...z tego co widzę masz 3 posiłki to za mało ma być 5....na noc nie jemy płatków bo to węglowodany, a zastępujemy je białkiem następna sprawa owoce jemy do 14 ze względu na spore ilości fruktozy...kolacje jemy 1h przed snem
napisał/a: Trzebinianka 2011-02-25 09:48
Ja bym też odrzuciła to mleczko z grzybka tybetańskiego, bo podobno sprzyja tyciu.
napisał/a: betina2878 2011-02-25 12:37
no tak tylko ze mleczko stosuja moi znajomi i jest bardzo pomocne -smakuje jak kefir lub jak kto woli zsiadłe mleko wiec raczej nie ma wartosci kalorycznych. druga sprawa to płatki-kurcze jak to jest ze ja jem samelekkie jedzenie i przez takie płatki moge tyc? ostatanio zaczełam dokładac musli z owocami suszonymi to jest pyszne. a co z tymi weglowodanami? niby wiem ale nie do konca jak to dziala ze tyjemy. czy płatki bardziej mnie utucza niz kanapki? chleba nie jem od 3 tygodni.jem chlebek ryzowy.i jak to jest z tymi owocami bo faktycznie pomarańcze wcinam i jabłka na noc tzn.pomarancze pije z marchewka i jabłkami a same pomarancze jem po 2 szt godzine przed snem.czy taki owoc moze mnie tuczyc? a joguty moge jesc?bo pisąłas ze białko.dziekuje
napisał/a: czybit161 2011-02-25 14:58
białko to-pierś z kurczaka lub indyka, ryba owoce na noc tuczą i to bardzo...po 2 to co jesz wogóle nie trzyma się kupy wogółe brak tłuszczy nienasyconych za mało białka, a za dużo węgli
napisał/a: betina2878 2011-02-25 15:06
masz racje. i to duża. ja nie mam pojecia jak sie odchudzac tak zeby schudnac.wydaje mi sie ze jedzac mało zyjac na warzywach i owocach to jedyna alternatywa do szczupłej sylwetki.byłam tez na dukanie niestety po 5 dniach fazy uderzeniowej słabłam i lipa wiec jak to jest z tym trzymaniem sie kupy? nie schudne tak?dziekuej za odpowiedzi
napisał/a: czybit161 2011-02-25 15:29
dukan jest bardzo nie zdrowy...schudniesz tylko trzeba nabyć trochę wiedzy + sporo ruchu

tutaj masz opisane co mniej wiecej jeść: http://mamzdrowie.pl/dieta-1500-kcal/

tutaj trzeba poszukać, aby zdobyć się na większą wiedzę: http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1024&bih=544&q=zbilansowana+dieta&aq=0&aqi=g10&aql=&oq=zbilan&fp=b9d959c2002d1f16
napisał/a: betina2878 2011-02-26 21:46
widze z tych linków co mi podałas ze ja tak naprawde stosuje sie do tego -a nawet jeszcze mniej jem.tzn. mniejsze porcje. tam jest napisane ze powinno sie schudnac minimum 2 kg na tydzień. wiec ja do tej pory powinnam miec juz prawie 6 na minusie a tu 5 na plusie.ja sadze ze nawet gdybym była na sałacie 24h/dobe i tak nie schudne. czytała cos o męskich hormonach i zastanawiam sie czy to nie jest główna przyczyna ze nie moge schudnac. stosuje na brzuch aerobiczna 6 waidera zobaczymy jakie rezultaty beda po 42 dniach. moze ktos był w podobnej sytuacji jesli chodzi o hormony? pozdrawiam
napisał/a: czybit161 2011-02-27 07:37
6 widera nie jest na spalanie tłuszczu tylko na rozbudowe mięsnia :)) no właśnie dlatego jest coś nie tak bo za mało jesz, ale jeszcze dla przekonania obowiązkowo zrób podstawowe badania krwi i moczu
napisał/a: betina2878 2011-02-27 16:39
badania mam porobione bo niedawno lezałam w spzitalu na bóle głowy wiec mi porobili wszystkie i nic nie wyszło.,badania krwi i moczu są dobre. a moze ty jestes w stanie mi powiedziec dlaczego po wypiciu szklanki wody z samego rana brzuch mam jak balon? nawet jak zjem malutka kanapke czy to ze "steropianem" czy z chlebem czy cokolwiek dosłownie to juz jestem po 10 minutach prawie w 5 m-cu no porazka poprostu i obrastam w tłuszcz na oczach! przewaznie na bokach.ratttunku!!
napisał/a: czybit161 2011-02-27 18:39
Tylko, że stoperan jest na powstrzymanie biegunki, a nie na wzdęcia na wzdęcia to espumisan ??? nie cierpisz na zespół jelita drażliwego co mogłoby właśnie powodować wzdęcia ??
napisał/a: betina2878 2011-02-27 23:34
nie pisze o stoperanie tylko steropianie takie chlebki ryżowe co do jelita drazliwego nie wiem ..juz nic nie wiem.szkałam dzień i noc w internecie o co kaman ze mna i nici...przyznam sie do czegos ale mi głupio az: od 17 roku zycia wymiotuje nie zawsze ale przewaznie po gotowanym,kanapki przechodza ładnie ale zupa a drugie danie nie pamietam zebym nie zwróciła od dawien dawna.mam obecnie 32 lata. lekarze leczyli mnie na helicobactey i teraz znowu sie lecze i na to tez.i nic.dalej nic nikt nie wie co mi jest a lekarze mówią-nerwica. a nerwica to jest wtedy nam przyznawana gdy juz nie wiedza czym nas leczyc albo jak nas leczyc.taka jest prawda.