Co mi dolega?????!!!!!!!

napisał/a: amtln 2007-12-04 19:12
CZY TO JEST NERWICA????!!!!
Od paru miesiec nie czuje sie dobrze.Mam bardzo dziwne objawy
uczucie pieczenia i zmeczone nogi
zimne stopy
uczucie pradu przechodzacego przez organizm,uczucie zimna
mrowienia w lewej rece(dokladnie w palcach)
bole brzucha
dziwna biegunka
bardzo szybki puls przy atakach i rozczerwienienie na twarzy,czerwone plamy na piersiach

Mialem robione 4 razy ekg,badania krwii moczu przeswietlenie serca klatki piersiowej i wszystko wporzadku,bralem tabletki na depresje i bylo gorzej,odstawilem je.Biore tabletki na spowolnienie akcji serca atenolol,nie wiem czy pomagaja.
Mieszkam w Anglii i to tyle co oni sa wstanie mi zaoferowac a ja dalej nie czuje sie wporzadku.
PROZSE CZY KTOS WIE CO TO JEST,NAPRAWDE MAM JUZ DOSC!!!!!

Lekarze twierdza ze wszystko ze mna wporzadku,badania krwi wporzadku cukru wporzadku moczu wporzadku,nawet po ataku paniki czy jak to sie zwie,wszystki badania zrobione bezposrednio na pogotowiu ok,ekg,krew.Bylem u lekarza od serca i powiedzial ze ok(ogladal 3 ekg,1 po ataku i 2 normalne plus przeswietlenie serca)
Teraz dokucza mi strasznie zoladek,zgaga nadkwasnosc,plus to uczucie pieczenia w nogach ale tylko gdy nie jestem zajety,bo gdy pracuje czuje sie calkiem calkiem i nogi mnie nie piecza.Najgorsze sa wieczory i jak klade sie spac,wtedy mozg tak jakby pracowal na ekstra obrotach,czuje drzenie wewnatrz,a jak zamkne oczy galki ocznbe tak jakby drzaly.Gdy jestem taki naladowany rozdrazniony czuje dreszcze na calym ciele.
Z gory Dziekuje za pomoc
napisał/a: ola27kr 2007-12-04 20:40
Czesc 3 lata temu mialam podobne objawy okazało sie że to jest NERWIACA WIELONARZADOWA azle tabletki typowo antydepresyjne pogarszały stan. Trafiłam do dobregop psychiatry przepisał mi Cital okazało sie że mój organizm produkuje za mało serotoniny a Cital jest odpowiedzialny za jej wychwyt.Uwierz mi żadnych skutków ubocznych, a brałam go 2 lata.Teraz juz ponad rok jest cudownie odstawiłam i juz jest oki.Ale też przez 8 miesiecy nikt mnie nie umiał zdiagnozowacv i wszystkie badania były książkowe