cierpnie mi lewa reka

napisał/a: rybeczka2 2010-03-19 14:07
Juz od ponad tygodnia dokucza mi dziwne cierpniecie lewej reki. Pojawia sie w roznych porach dnia oraz w nocy gdy sie obudze to nie czuje calej reki lacznie z palcami. Nie trwa to zbyt dlugo ok 5 min. i mija. Jednak mimo wszystko jestem tym bardzo zaniepokojona.
Czy moze ktos mial podobny problem?
napisał/a: Matii14 2010-03-19 19:22
Proszę nie brać se za bardzo mojej odpowiedzi do głowy bo bazuję tylko na objawach, które ostatnio były spotykane w mojej rodzinie. Nie chcę cię straszyć ale u mojej mamy takie coś oznaczało problemy z kręgosłupem. Moja mama miała słabszą lewą rękę, drętwiała jej i ogólnie można powiedzieć, że porównując jej lewą rękę do prawej to była duża różnica, ponieważ lewa kończyna była dużo chudsza. Według mnie powinieneś pójść z tym do lekarza bo jak nic ci nie dolega to nic się nie stanie jak pójdziesz, a jak coś zaczyna się dziać niepokojącego to najlepiej jak najszybciej iść z tym do lekarza, żeby choroba nie postępowała. Mam nadzieję, że nic ci nie jest i pozdrawiam
napisał/a: Blackursus 2010-03-19 23:09
Nie wiem ile masz lat. Moga to byc objawy zaburzenia krazenia, ale nie sadze. Prawdopodobnie sa to pierwsze objawy braku magnezu w organizmie.Zaraz po tym wystepuja skorcze nog. Kup w aptece saszeki magnezu do rozpuszczania w w wodzie, lub jesli wolisz nauralne sposoby; sok pomidorowy,wypij caly karon, a potem szklanke dziennie. Po tygodniu poowino ustapic.Pozdrawiam
napisał/a: ela.66 2010-03-23 12:13
Proszę idź, jak najszybciej do lekarza, jak jeden zbagatelizuje do drugiego . U mnie zaczęło sie na drętwieniu i wreszcie po wielu miesiącach czekania na specjalistów i badania, po 3 latach zdiagnozowano 2 przepukliny jądra miażdżystego z uciskiem na worek oponowy i reszta kręgów szyjnych to dyskopatie. W tej ręce nie mam "siły", wszystko z niej leci. Na dodatek doszły bóle w obrębie barku, głowy, szyji. Został mi neurochirurg w czerwcu. Pozdrawiam
napisał/a: Blackursus 2010-03-24 00:43
Jeszcze raz powtarzam; zacznij przyjmowac magnez, jezel po tygoniu nie zauwazysz poprawy, idz do lekarza.