ciemny słuz

napisał/a: Taka jedna 2007-08-20 18:48
od niedawna z pochwy mam upławy brązowego słuzu..nie wiem czym to może być spowodowane.nie jestem pełnoletnia a z mamą trochę wstyd iść mi z taką sprawą.jak można temu zapobiec i czy to jest spowodowane??błagam o pomoc
napisał/a: klapouszek2 2007-08-20 23:47
nie ma co się wstydzić - trzeba iść do lekarza - upławy świadczą o infekcji bakteryjnej, grzybiczej lub pierwotniakowej - niewyleczona może mieć groźne powikłania więc lepiej się przełamać i iść.
napisał/a: Kasienka84 2007-08-22 09:26
Dokladnie jak pisze poprzedniczka, trzeba udać się do lekarza. taki śluz świadczy o jakiejs infekcji a samemu się tego nie leczy. Lepiej sie przelamac, jedna wizyta u lekarza, jakies leki i po jakims czasie problem zniknie, nie wolno tego zaniedbać, nie masz co sie mamy wstydzić,
napisał/a: Taka jedna 2007-08-22 16:48
a jeśli już mi przeszło bez pójścia do lekarza??a i jeszcze jedno.od 10roku życia często pojawiają mi się krosty na pośladkach...może zły żel do higieny intymnej??
napisał/a: Kasienka84 2007-08-23 08:58
myslę ze mimo że przeszło warto udaC SIę na wizyte i przebadać ginekologicznie dla własnego spokoju, nie zaszkodzi, krostki moga być od żellu ale szczerze mówiąc nie sądze by akurat na pośladkach, przestac stosowac dany żel i zastap go innym i zobaczysz czy znikna, jak nadal beda mimo różnych żeli tzn że to nie od żelu
napisał/a: tuusia99 2009-02-15 13:21
Witam!
Mam problem i chciałabym się czegoś dowiedzieć. Mianowicie tak mam 18 lat i jestem w trakcie brania pierwszego opakowania tabletek hormonalnych (dziś brałam 13 tabletke) załuważyłam że pojawia mi się ciemny, taki brązowy śluz przy czym odczuwam bardzo nieprzyjemne pieczenie i mam problem aby normalnie oddać mocz (może to zapalenie pęcherza??). Proszę napiszcie co się ze mną dzieje, pozdrawiam czekam na odpowiedź.
napisał/a: Kasienka84 2009-02-15 21:35
Nie sądzę aby to bylo zapalenie pęcherza, to jest być może skutek uboczny brania tabletek. Sugeruję udać się na wizytę do ginekologa, który wykluczy pewne sprawy. Tabletki musza być dobrze dobrane indywidualnie, jeśli są żle dobrane i pojawiają się skutki uboczne to warto pomyśleć o zmianie tabletek. Sama nie dojdziesz od czego to jest, ale nie dzieje się nic bez powodu i nie wolno niepokojących objawów bagatelizować. Zdrowia życzę i powodzenia. Sama nic nie wymyślisz, każde tabletki są inne i na każdeho inaczej działają, więc tylko wizyta u lekarza coś wyjaśnić moze. ;)