Ciemnosc przed oczami i mrowienie calego ciala.

napisał/a: Sonia1998 2013-02-21 17:18
Ktorys raz mi sie juz zdarzylo wlasnie tak.. Nagle dostalam dziwnego bolu w glowie zaraz pojawily sie takie jakby mroczki przed oczami, cale moje cialo ogarnelo takie jakby "mrowienie", gdybym nie kucnela to bym chyba zemdlala. Teraz odczuwam pulsowanie calej glowy i czuje jak mi serce bije. Mam prawie 15 lat, cisnienie 100/60.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ktore sie tu moze pojawia.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-02-22 08:41
Masz niskie ciśnienie wypij kawe lub herbate to się podniesie, kiedy mamy niskie ciśnienie mogą wystąpić takie objawy jak zawroty głowy, ciemność przed oczami, osłabienie ....
Na start idż do lekarza powiedz o fakcie i poproś o zbadanie magnezu, potasu , sodu , cholesterolu , tsh , morfologie.

*stresujesz się czymś lub masz coś na sumieniu ? czasami z długiego tłumienia emocji powstaje nerwica i mamy niskie lub zmienne ciśnienie.
*być może niskie ciśnienie masz od choroby tarczycy.
*ogólnie to powodów może być kilka bez badań , nic nie da się określić.

Jaki masz zwykle puls ?


Na dziś jedynie mogę Ci polecić : Magnez , koenzym q10 , dobre witaminy np. Olimp Multiple , zieloną herbate, żeń szeń.
napisał/a: Sonia1998 2013-02-22 10:26
Wlasnie nie denerwuje sie niczym, to pojawia sie tak nagle dodam jeszcze ze po takich mroczkach, mrowieniu, pulsowaniu, czuje jakby moja gardlo sie sciskalo od srodka co powoduje plytki oddech.

Moj puls to 65-70 uderzen.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-02-22 11:07
Sonia1998 napisal(a):Wlasnie nie denerwuje sie niczym, to pojawia sie tak nagle dodam jeszcze ze po takich mroczkach, mrowieniu, pulsowaniu, czuje jakby moja gardlo sie sciskalo od srodka co powoduje plytki oddech.

Moj puls to 65-70 uderzen.


Być może to nic szczególnie że dojrzewasz ! ale może to też być np. astma , nerwica , basedow ... jest kilka chorób
Należy iść do lekarza rodzinnego, poprosić o badania jeśli masz dobre układy to poproś też o echo serca i ekg / skierowanie do kadiologa/ Na start zacznij brać suple które wymienił wyżej.
napisał/a: stary_dziad 2013-02-22 22:16
to normalne w tm wieku. zdrowo sie odzywiaj a minie