Ciemno przed oczami i utrata równowagii

napisał/a: Maciej5005 2015-02-04 22:03
witajcie,
Byc może tutaj znajdę jakąś poradę w mojej sprawie, mianowicie wygląda ona tak że od dluzszego czasu czuję sie gorzej i przez to traciłem wagę ale podobno bylo to spowodowane głównie stresem. Mam 23 lata, aktualnie ważę 61 kg, jeszcze miesiąc temu bylo 67 ale zjechałem najmniej do 59 w tym czasie. Od dłuższego czasu nie jem zbyt wiele chociaz mam dni że przekraczam 2400kcal a mam takie przewazająco ze dochodzi do 1600 czasami mniej. Od kilku dni zauważyłem że sporadycznie występują u mnie dziwne zaburzenia. Mianowicie kiedy wstaję i kawałek przejdę robi mi się ciemno przed oczami co trwa do 10 sekund i nagle czuje ze robie sie taki jakby lekki i tracę równowagę, na szczęście jeszcze nie upadłem przez to ale podam przykład z dzisiaj. Siedziałem sobie w jacuzzi w spa na siłowni w gorącej wodzie nagle postanowiłem z niego wyjść i połozyć sie na leżak. Jak rękoma dotknąłem lezaka przy pochyleniu wlasnie wtedy odczułem te objawy zrobiło sie ciemno przed oczami na pare sekund i straciłem jakby rownowagę, az kolega zapytał co sie ze mną dzieje czy wszystko wporządku. Doradzcie mi cos jesli mozecie
napisał/a: karolajn911 2015-02-17 23:26
wizyta u neurologa EEG plus MR
badania krwi i witaminy może masz niedobory.