Ciążowy brzuszek-wielkość

napisał/a: roxy1 2013-05-27 18:22
Hej dziewczyny, jestem w 9 tyg ciąży i mój brzuch jest już widoczny, zaokrąglony. Osoby które nie wiedzą że jestem w ciąży wiedzą już, bo widać :) Też tak miałyście? Każda kobieta jest inna i inaczej przechodzi ciąże i wiem że u jednej wcześniej widać a u drugiej później. Ale u mnie zaczął się dopiero 3 miesiąc.

Pozdrawiam!
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-27 21:51
roxy na tym etapie ciazy to raczej "twoj" brzusio jest wynikiem wzdec ,ktore czesto są spotykane na tak wczesnych etapach i od jedzonka i picia niz od samego dzidziusia ;) w tym tyg co jestes dzidzius ma zaledwie 3 cm wiec nie mam mowy aby to on tak juz sie rozpychal i powiekszal Ci brzusio;)
Najlepiej ocenic wielkosc brzusio rankiem po wstaniu z lozka i po porannej toalecie gdzie wtedy mozemy ,ale nie musimy juz na tym etapie (bo to sprawa jest indywidualna kazdej kobiety) dostrzec i ocenic wzrost naszego brzusia (ja tak robie;)) ,poniewaz w pozniejszych porach calego dnia brzusio staje sie i tak jak balonik ,ale to nie za sprawą dzidzi tylko posilkow;) ja to po calym dniu mam jakbym byla w 7 miesiacu juz ,a rano widze moje "szczescie";)
napisał/a: wikam2 2013-05-27 22:19
Ja się zgadzam z kirke. Brzuch w 9tc to nie raczej nie efekt powiększającej się macicy ;)
napisał/a: roxy1 2013-05-28 11:24
kirke w którym jesteś tyg? Dzięki dziewczyny za odp. Rzeczywiście rano jest mniejszy dzisiaj mu się przyjrzałam:) ale zauważylam ze nawet rano po toalecie jest troszkę inny ;) A wieczorem mam tak jak Ty kirke brzucho jak w 6 miesiącu ;)
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-30 14:51
roxy ja za 2 dni zaczynam 16 tydz;) a widzisz najlepiej w tych wczesnych tyg obserwowac go z rana po toalecie ,a potem sam juz wystrzeli;))
napisał/a: roxy1 2013-05-31 22:51
już się nie mogę "go" doczekać, pierwsza ciąża to chce żeby pojawił się jak najszybciej ;) kirke zdrówka życzę dla Ciebie maleństwa.
napisał/a: roxy1 2013-05-31 23:00
kirke znasz już płeć? czy jeszcze za wcześnie? ciekawa jestem w którym tyg ciąży można już się dopatrzeć na usg. Następną wizytę jak będę miała u ginekologa to będzie początek 13 tyg.
napisał/a: ~Anonymous 2013-06-01 20:11
roxy to tak jak i ja nie moge sie doczekac juz wielkiego brzusia;DD i tez jest to moje pierwsze dlugo upragnione i wyczekiwane dziecko;)
Wiesz juz powinnam na tym etapie wiedziec co nosze w brzusio ,ale z tym musze poczekac na kolejne usg ktore mam dopiero w 20 tyg ciazy ,wiec sie bardzo niecierpliwie,ale czas leci dosc szybko ,wiec pewnie zleci migiem.....;)
A i tez zycze zdrowka dla Ciebie i malenstwa.
napisał/a: roxy1 2013-06-04 19:43
Zleci na pewno bardzo szybko, dziękuje. :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-06-24 15:13
Może się przydać:

[url_special=http://ciaza-i-porod.wieszjak.polki.pl/zdrowie-w-ciazy/319899,Jak-przetrwac-upaly-w-ciazy.html:bpfpw1oc]http://ciaza-i-porod.wieszjak.polki.pl/zdrowie-w-ciazy/319899,Jak-przetrwac-upaly-w-ciazy.html[/url_special:bpfpw1oc]
napisał/a: ~Anonymous 2013-06-30 14:37
roxy
Jak tam Twoj brzuchol??
napisał/a: wikam2 2013-06-30 17:31
Asia, Roxy zapraszam Was serdecznie do tematu ciężarówek :)))