ciaza

napisał/a: billus 2007-11-03 13:04
mam pytanie czy moglam zajsc w ciaze po wprowadzeniu palca mezczyzny do pochwy jesli mogly znajdowac sie na nim plemniki? prosze o szybka odpowiedz.
napisał/a: nammartam 2007-11-03 13:26
jeżeli znajdowały się plemniki na palcach Twojego partnera jest szansa że możesz być w ciąży ale bardzo mała. Pamiętaj, że plemniki żyją do 72 h.
napisał/a: billus 2007-11-03 15:54
nammartam napisal(a):jeżeli znajdowały się plemniki na palcach Twojego partnera jest szansa że możesz być w ciąży ale bardzo mała. Pamiętaj, że plemniki żyją do 72 h.


po jakim czasie bede miala objawy ze jeste, w ciazy????
napisał/a: nammartam 2007-11-03 16:22
Nie martw się bo prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży wynosi 20%. Pierwszym objawem może być brak miesiączki. może oznaczać że jesteś w ciązy. Nie denerwuj się jeżeli miesiączka nie pojawi się dokładnie tego dnia którego powinna być, ponieważ może się opóźnić przez stres bo boisz się że jesteś w ciąży. Następnym razem podczas pieszczot musisz bardziej uważać
napisał/a: billus 2007-11-03 18:26
nammartam napisal(a):Nie martw się bo prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży wynosi 20%. Pierwszym objawem może być brak miesiączki. może oznaczać że jesteś w ciązy. Nie denerwuj się jeżeli miesiączka nie pojawi się dokładnie tego dnia którego powinna być, ponieważ może się opóźnić przez stres bo boisz się że jesteś w ciąży. Następnym razem podczas pieszczot musisz bardziej uważać


mam goraczke 37 stopni to dobrze czy zle ????
napisał/a: nammartam 2007-11-04 10:57
gorączka być może jest powodem przeziębienia lub jesteś już przewrażliwiona na punkcie ciąży. Nie masz się czym martwić. głowa do góry.
napisał/a: billus 2007-11-04 14:24
nammartam napisal(a):gorączka być może jest powodem przeziębienia lub jesteś już przewrażliwiona na punkcie ciąży. Nie masz się czym martwić. głowa do góry.


czyli zle ze mam ta goraczke? czytalam ze to przez jakis hormon sie podwyzsza ta temperatura po miesiaczce.... a po ilu dniach miesiaczki mozna zajsc w ciaze??? bo to sie zdarzylo krodko po niej. Bardzo sie boje :(
napisał/a: nammartam 2007-11-05 08:12
zaraz po miesiączce masz dni niepłodne. Naprawde nie martw się bo wydaję mi się jednak że nie jesteś w ciąży.
napisał/a: billus 2007-11-06 15:22
nammartam napisal(a):zaraz po miesiączce masz dni niepłodne. Naprawde nie martw się bo wydaję mi się jednak że nie jesteś w ciąży.


czy jesli wydobywa mi sie ten sluz co pozostaje na bieliznie to jest to oznaka za nie jestem w ciazy tylko ze zaczelam byc plodna ????
napisał/a: nammartam 2007-11-07 19:22
tak dokładnie!
napisał/a: billus 2007-11-08 06:19
nammartam napisal(a):tak dokładnie!



to co sie dzieje z ta goraczka caly czas mam 37 i pare kresek :( nie wiem co mam robic :(
napisał/a: nammartam 2007-11-08 21:19
byłaś u lekarza/ Podniesiona temp. moze być przed miesiączką.