ciąża ?

napisał/a: paulinkaaaaa 2007-06-29 08:19
Miesiąc temu odstawiłam tabletki bo chcialam zrobic sobie przerwe w tym czasie co tu duzo mowic zwiekszylo mi sie libido no i mial miejsce stosunek przerywany ... okres normalnie zanim zaczelam brac tabletki dostawalam cos po 20 dniach teraz jest 27 i dalej nic, nie wiem więc czy to normalna reakcja organizmu po odstawieniu tabletek czy jednak może to być ciąża i czy płodność kobiety zwieksza sie po odstawieniu tabletek czy odwrotnie
napisał/a: Kasienka84 2007-06-30 09:26
Zrob test i sie wyjasni czy to nie ciąza ale po odstawienuu tabletek jak anjbardziej moze przez jakis czas byc rozregulowany organizm zanim sie nauczy sam rpacowac to moze potrwac troszke zanim sie cykle unromuja, biorac tabletki mialas sztucznie wywolywany okres i sztuczne hormony pracowaly, teraz gdy ich nie ma w organiźmie organizm musi sam sie przestawic, u niektorych kobiet od razu jest ok u inny po 2-3 miesiacach, to sprawa bardzo indywidualna jest. Polecam zrobienie testu, jesli nie ma spodziewanej miesiaczki to powinien juz wyjsc, jesli wykluczysz ciaze to pewnie to sa zmiany hormonalne, radzilabym bez stresu troche poczekać, jeśli kochałaś sie bez zabezpieczenia to ciąże nalezy brac pod uwagę
napisał/a: Madonna 2007-11-13 20:28
Po odstawieniu tabletek libido wraca do normy. Zwiększenie to złudzenie.