Ciąża?

napisał/a: madziuchna3 2006-08-23 21:06
Mam pytanie, obawiałam/obawiam sie czy nie jestem w ciązy, bo 2 tygodnie temu dotykalam sie z chlopakiem w miejscach intymnych i w sumie nie mialam pewnosci czy on napewno mial czyste rece(bez swego nasienia),ale raczej wszystko bylo ok. Mimo wszystko jednak mam juz schizy Ze stresu juz zaczelam sobie wmawiac niektóre z z objawów ciązy. Okres jednak dostalam w terminie, czy mimo to moge byc w ciązy?? Narazie miesiączka trwa 3 dni... Ile moze trwac "okres", a raczej krwawienie w ciązy? Jest takie samo jak normlanie Jakie jeszcze są pewne objawy bycia w ciązy w 2-3tygodniu?
napisał/a: femme fatale 2006-08-24 10:48
madziuchna napisal(a):Mam pytanie, obawiałam/obawiam sie czy nie jestem w ciązy, bo 2 tygodnie temu dotykalam sie z chlopakiem w miejscach intymnych i w sumie nie mialam pewnosci czy on napewno mial czyste rece(bez swego nasienia),ale raczej wszystko bylo ok. Mimo wszystko jednak mam juz schizy Ze stresu juz zaczelam sobie wmawiac niektóre z z objawów ciązy. Okres jednak dostalam w terminie, czy mimo to moge byc w ciązy?? Narazie miesiączka trwa 3 dni... Ile moze trwac "okres", a raczej krwawienie w ciązy? Jest takie samo jak normlanie Jakie jeszcze są pewne objawy bycia w ciązy w 2-3tygodniu?


nie masz powodu do zmartwien! napewno nie jetses w ciazy. te schizy to normalne sa, to jest nic innego niz strach przed ciaza. okres w czasie ciazy nie jest taki jak inne miesiaczki, jest to raczej bardzo skape plamienie i trwa bardzo krotko! mysle ze nie masz powodu do obaw, najlepiej dla pewnosci i spokoju zrob test ciazowy.

objawy ciazy:

OBJAW-CZAS POJAWIENIA SIE-INNE MOZLIWE PRZYCZYNY

Możliwe oznaki ciąży:
Poranne nudności- 2-8 tygodni po zapłodnieniu-Zatrucie pokarmowe, infekcja i wiele innych schorzeń

Prawdopodobne oznaki ciąży:
Amenorrhea (brak miesiączki)-Zwykle okres całej ciąży-Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią

Rozpulchnienie macicy i szyjki-2-8 tygodni po zapłodnieniu-Opóźniona miesiączka

Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach-Kilka dni po zapłodnieniu-Doustne środki antyoncepcyjne, nadchodząca miesiączka

Występujące z przerwami bezbolesne skurcze-Wczesna ciąża-Skurcze jelit
napisał/a: madziuchna3 2006-08-24 17:07
Dziekuje za odpowiedz. Tez mam taką nadzieje ze to wszystko przez ten stres... Ale jak bede miala okazje to chyba zrobie ten test, tak dla spokoju....mam nadzieje, ze dla spokoju...bo jakbym byla w ciazy to masakra...
napisał/a: femme fatale 2006-08-24 18:47
wiem co czujesz! jesli jeden nie da ci 100 % gwarancji,to zawsze mozesz zrobic drogi! mysle ze naprawde nie masz sie czego bac! glowa do gory, nie boj sie bo stres tylko pogorszy sytuacje!
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 17:21
mysle ze nie jestes ciazy spokojnie
napisał/a: makijaja 2007-03-12 22:12
Dziewczyny, dlaczego się nie zabezpieczacie???????