Ciaża pomimo okresu?

napisał/a: fraszka87 2015-02-19 12:57
Proszę o poradę. Zacznę od tego ze zawsze miałam bardzo nieregularne miesiączki w niektórych miesiącach po prostu ich nie było. Końcem września uprawiałam seks w listopadzie, grudniu i lutym miałam okres był jak zawsze. Robiłam test ciążowy( na poczatku grudnia) i wyszedł negatywny. Teraz zauważyłam ze mam powiększone piersi, wieczorami jakby nadęty brzuch. Ale schudłam 2 kg. Czy mogę być w ciąży?
napisał/a: dorothea1 2015-02-19 14:53
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Ostatni raz uprawiałaś seks pod koniec września? Potem już nie? Musiałabyś już być w ok 5 miesiącu ciąży... Jeżeli jest tak, jak zrozumiałam to NIE, nie jestes w ciąży. Okres= brak ciąży. Pozdrawiam
napisał/a: Gracee 2015-02-23 21:15
Na pewno nie jesteś w ciąży. Gdybyś była to grudniowy test byłby na pewno pozytywny.
napisał/a: Karola_24 2015-02-24 17:52
moze nadety brzuch to problemy z trawieniem, a piersi powiekszyly sie z innych powodow, podobno od masazy tez moga urosnac:) jesli podejrzewasz ciaze to po prostu zrob sobie rano, z pierwszego moczu test ciazowy i juz bedzie wszystko jasne:)
napisał/a: Gracee 2015-02-24 21:33
lolita123456 napisal(a):moze nadety brzuch to problemy z trawieniem, a piersi powiekszyly sie z innych powodow, podobno od masazy tez moga urosnac:) jesli podejrzewasz ciaze to po prostu zrob sobie rano, z pierwszego moczu test ciazowy i juz bedzie wszystko jasne:)

Nie ma sensu robić testu bo będzie negatywny. Stosunek był we wrześniu, a test wykonany w grudniu. Jeśli by była ciąża to grudniowy test byłby pozytywny.