Ciaza pomimo negatywnego wyniku testu?

napisał/a: Madonna 2009-08-13 18:46
wikam napisal(a):Przy nieregularnych okresach ustalenie takich dni jest niemożliwe. Nawet przy regularnych jest to strzał w ciemno.



Tak się składa, że rozpoznawanie płodności nie jest już aż taką tajemnicą dla medycyny od prawie wieku i ono jest jak najbardziej możliwe i w regularnych, i w nieregularnych. Na jedno wychodzi. Wątpliwości są zbędne.

wikam napisal(a):Jesli okres jest nieregularny to może warto zaopatrzyć sie w testy owulacyjne.


Zbędny wydatek. Płodność można rozpoznać w każdym cyklu bezpłatnie.
napisał/a: xXx5 2009-08-25 18:12
Witam.Mam do was dziewczyny pytanie? 17 i 18 lipca odbyłam stosunek bez zabezpieczenia.2 sierpnia dostałam okres niby okres i tu właśnie niewiem co myślec bo trwał on 3 dni jeden dzień bardziej obfity a dwa to raczej były plamienia tylko z tym że ja wszystkie okresy mam takie i tak krótko trwają.Zrobiłam 6 testów dzisiaj ostatni popołudniu i wszystkie wychodza negatywnie czy to możliwe,że jeszcze nie wykryją ciąży?zauwazyłam że piersi mi nabrzmiały ale sama niewiem co o tym myślec dzisiaj i jeszcze jedno czy test wykrywa ciążę pozamaciczną?
napisał/a: elunia81 2009-08-27 05:20
xXx5 napisal(a):Witam.Mam do was dziewczyny pytanie? 17 i 18 lipca odbyłam stosunek bez zabezpieczenia.2 sierpnia dostałam okres niby okres i tu właśnie niewiem co myślec bo trwał on 3 dni jeden dzień bardziej obfity a dwa to raczej były plamienia tylko z tym że ja wszystkie okresy mam takie i tak krótko trwają.Zrobiłam 6 testów dzisiaj ostatni popołudniu i wszystkie wychodza negatywnie czy to możliwe,że jeszcze nie wykryją ciąży?zauwazyłam że piersi mi nabrzmiały ale sama niewiem co o tym myślec dzisiaj i jeszcze jedno czy test wykrywa ciążę pozamaciczną?

Witaj , mysle ze w ciazy nie jestes , test juz by to wykrył . Piersi Ci nabrzmiały bo zbliza sie kolejna miesiaczka , a co do ciazy pozamacicznej to nie wiem . Bedzie dobrze pozdrawiam...
napisał/a: xXx5 2009-08-27 19:09
Hej dziewczynki:)Już wszystko się wyjaśniło byłam dzisiaj u gin i nie jestem w ciąży z czego bardzo się cieszę,ale żeby aż tak sobie ją uroic a wszystko przez to,że nie chciałam w niej byc. Wczoraj dostałam krwawienia myslę sobie pewnie poroniłam bo juz drugi dzień krwawie i to dośc mocno więc pobiegłam dzisiaj do gin a tu okazało się że to poprostu okres tylko przyszedł kilka dni wcześniej niż w spodziewanym terminie i moja gin powiedziała mi,że miałam ciąże urojoną,a krwawienia obawiałam sie dlatego że moje okresy od chyba dwóch lat sa bardzo skape a teraz dostałam obfity.Kamień z serca:)pozdrawiam :)
napisał/a: dorusiek 2009-09-13 01:04
Czesc dziewczyny,
mam podobny problem do waszego. Od maja nie biorę tabletek. Miesiączkę dostawałam co 31 dni, teraz mineło juz 39 dni, zrobilam dwa testy, ktore wyszły negatywne i juz sama nie wiem co się dzieje. Bardzo chciałabym mieć dziecko i nie wiem czy przypadkiem sobie nie uroiłam tej ciąży. Jak myślicie, kiedy powinnam powtórzyćtest i czy powinnam iść do lekarza? Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2009-09-13 12:33
Lekarz wczesnej ciąży nie rozpozna. Nie ma sensu katować się testami domowymi i rozmyślać czy aby nie zrobiło się go zbyt wcześnie. Idż na betę (jeśli od stosunku minęło 10-14 dni) i dostaniesz wynik ewidentnie ciążę wykluczający bądz potwierdzający.
Bez żadnego progu pomyłki :)
napisał/a: dorusiek 2009-09-13 21:02
Dziękuję za podpowiedz, jutro z rana pędzę do laboratorium,
napiszę wieczorkiem jaki jest wynik. Pozdrawiam d.
napisał/a: wikam2 2009-09-13 21:03
OK to czekam z niecierpliwością :)
napisał/a: dorusiek 2009-09-14 18:02
Byłam dzisiaj na becie i zaraz tez zrobiłam badanie na toksoplazmozę (tak juz na przyszłość)Niestety wynik będzie dopiero w środę w południe. Okresu nadal brak. Objawów żadnych nie mam. W poprzedniej ciązy (mam 9 letnią córkę) do 7 tygodnia nie miałam żadnych objawów, pózniej tylko nudnosci. Ale za to test wyszedł za pierwszym razem i to dwa dni po spodziewanym terminie miesiączki.
napewno te dwa dni będą dla mnie trwały o wiele za długo.
Pozdrawiam serdecznie D.