Ciaza pomimo negatywnego wyniku testu?

napisał/a: Madonna 2009-06-18 17:27
2. kreska pojawiająca się po paru godzinach nie ma żadnego znaczenia. Reakcje, które zachodzą w teście potem już nie świadczą o ciąży.
Wynik testu sprawdza się po 5 min, a potem wyrzuca. Tak było na ulotce, pamiętasz?

Możliwe, że po prostu masz dłuższy cykl.
napisał/a: humi 2009-06-19 13:55
Witam,
mam pytanie, czy w 3-4 miesiącu "potencjalnej" ciąży możliwe jest, żeby test wskazujący negatywny wynik się mylił?
z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: Frankowska 2009-06-20 13:14
Jejku Elunia, co tam u Ciebie? Wyglada na to, ze juz dosc dlugo Ci sie spoznia okres. Moze cos z tego bedzie:). Wiesz, ja sie poprzednio czulam w ciazy, ale nie bylam. Natomiast za drugim razem, myslalam, ze nie jestem, a okazalo sie, ze jednak jestem. No, ale nie zapeszajmy. Zobaczymy. Wiesz, ja w sumie ostatnio z testem tez czekalam, bo znam to okropne uczucie, kiedy widzisz tylko jedna kreske zamiast dwoch i balam sie sprawdzic. Wolalam poczekac. Tak czy tak, bedzie co ma byc. Twoj przyszly dzidzius najlepiej bedzie wiedzial, kiedy ma sie pojawic. Usciski, Isa
napisał/a: Angelika_89 2009-06-22 10:23
I nic z tego... :( Wyniki wyszly negatywne, okres jest. Nie wiem co mialy znaczyc te testy, ktore robilam ale teraz juz wiem ze po 10 min wyrzucam je do kosza. To byla pierwsza proba ale teraz przynajmniej obydwoje jestesmy pewni, ze chcemy dziecka, wiec pewnie za pare miesiecy bede szczesliwa mama :) Pozdrawiam
napisał/a: Frankowska 2009-06-22 11:55
Angelika, powodzenia! Zobaczysz, uda sie szybciej, niz myslisz:), pozdrawiam, papa
napisał/a: elunia81 2009-06-22 19:02
No i takie nastawienie powinna miec kazda kobieta, zycze powodzenia , pozdrawiam,,,,,
napisał/a: elunia81 2009-07-01 19:08
Hej Iska , jak sie czujesz ? Byłas juz u lekarza , mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze . U mnie nadal nic , okresu i ciazy nie ma , czekac i czekac musze . pozdrawiam ,,,,,,,,papapapapa
napisał/a: elunia81 2009-07-11 04:35
hej ,,, dostałam okressssssssss, nareszcie . Wszystko przed nami . Napisz co u Ciebie ,,,papa
napisał/a: Frankowska 2009-07-11 13:58
Czesc Elunia,
U mnie wszystko w porzadku. Mdlosci juz minely i w sumie nie czuje sie za bardzo w ciazy. We wtorek jedziemy na urlop, troche odpoczac. Moj synek w piatek mial ostatni dzien szkoly. Jakos powolutku wszystko sie kreci. Humorek dopisuje. Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok. Jaka macie pogode? U mnie bylo kilka dni upalow, a teraz znow pada i pada... Napisz, co porabiasz. Pozdrawiam serdecznie, papa, Isa
napisał/a: elunia81 2009-07-20 21:55
Witaj Iska , u nas pogoda w kratke w tym roku jeszcze nie było konkretnego lata . U mnie wszystko ok czekamy na dni płodne i bedziemy sie starac . Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku, masz juz widoczny brzuszek? Moja siostra urodziła dwa tygodnie temu synka sliczny bobasek , moja bratowa ma termin na listopad ,bedzie dziewczynka, dzieciaczki sie rodza super . Trzymaj sie cieplutko pozdrawiam ,,,,
napisał/a: Frankowska 2009-07-25 13:01
Czesc Elunia, no to super, gratulacje dla Twojej siostry:). U mnie wszystko ok. Brzuszek troche sie powiekszyl, ale to chyba przez nadmiar tluszczyku (apatycik dopisuje), a nie bezposrednio przez Dzidziusia. Czuje sie juz dobrze, bo mdlosci minely. Jedyne, co mnie ostatnio martwi, to swine flue. Wszyscy tu panikuja, a jak u Ciebie??? Ja sie troche boje, bo pracuje w zatloczonym biurze pelnym zakatarzonych ludzi... nigdy nie wiadomo, co im tak do konca jest. Mam nadzieje, ze jestes zdrowa i w dobrym humorku. Pozdrawiam, Isa
napisał/a: Angelika_89 2009-07-29 17:37
Czesc Isa i Elunia :) Pamietacie mnie jeszcze? Weszlam znowu na to forum zeby sie wam czyms pochwalic :) No wiec... JESTEM w CIAZY!! :) Tak strasznie sie ciesze ze jeszcze nie moge w to uwierzyc. W niedziele zrobilam 3 testy i kazdy z nich wyszedl pozytywny juz po minucie (a nie tak jak ostatnio) :) W przyszlym tygodniu ide do lekarza wszystko potwierdzic... Mialyscie racje ze uda sie szybciej niz mysle :) Pozdrawiam i zycze powodzenia.