Ciaza pomimo negatywnego wyniku testu?

napisał/a: Frankowska 2009-05-11 11:02
Czesc Elunia, jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze spedzilas mily weekend. U mnie wszystko ok. Staramy sie, lol. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ale wszystko teraz juz na spokojnie. Przestalam panikowac. Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku. Pozdrawiam, Isa
napisał/a: elunia81 2009-05-11 16:29
Witam , my tez czekamy na odopowiedni moment . Zobaczymy co z tego wyjdzie , jestem dobrej mysli . Nic na siłe masz racje i tak trzymac . Dam znac jak cos bedzie , pozdrawiam .......
napisał/a: Frankowska 2009-05-15 12:49
Czesc Elunia, co slychac? Jak humorek? U mnie wszystko ok. Staram sie zbyt duzo nie myslec i zajmowac mysli czyms innym I szczerze powiem, ze to pomaga. Pogoda tylko mnie troche przygnebia. Jest paskudnie. Od wtorku pada i jest bardzo chlodno. Ponoc w Polsce jest ladnie i cieplo. A jak u Ciebie? Mam nadzieje, ze lepiej, bo nie ma to jak sloneczko od rana, na dobry poczatek dnia. Pozdrowionka, Isa
napisał/a: elunia81 2009-05-16 02:06
U mnie pogoda paskudna , cały czas pada deszcz . Juz nie moge sie doczekac prawdziwego lata , z humorkiem to roznie bywa . Staram sie myslec pozytywnie , najgorsze to jest :czekanie bedzie nie bedzie ? W wolnym czasie chodzimy z synkiem po sklepach , nowy ciuszek zawsze poprawia mi humorek. Pozdrawiam cieplutko papa.....
napisał/a: Frankowska 2009-05-18 14:26
Czesc Elunia, jak sie czujesz po weekendzie? Odpoczelas troche? Pewnie teraz jestes z dziecmi. A tak a propos tych zakupow, to dokladnie Ciebie rozumiem. Ja tez stosuje „retail therapy” :). To dobry poprawiacz humoru. Trzymaj sie cieplutko i daj znac, co u Ciebie (no i oczywiscie obowiazkowo, gdyby COS sie dzialo). U mnie na razie cisza. Zobaczymy. Pozdrawiam, papa, Isa
napisał/a: elunia81 2009-05-18 17:32
Witaj , własnie wybieram sie z dziecmi do parku , bo jest piekna pogoda , mam lepszy humor jak swieci slonce. Cisza trwa nadal.....Polecam Ci bardzo ciekawa strone :http/nprl.pl , Moze juz ja znasz? ciekawe info.... pozdrawiam Cie i trzymam kciuki...papapa
napisał/a: Madonna 2009-05-19 17:25
Pewnie chodzi Ci o stronę: www.npr.pl tam jest info o ludzkiej płodności i sposobach jej rozpoznawania w celu planowania rodziny.
napisał/a: Frankowska 2009-05-20 11:36
Czesc Elunia, co U ciebie? U mnie raczej ok. Mam swoje momenty, ale ogolnie nie jest zle. Pewnie lada dzien dostane okres... niestety. Juz czuje, ze sie zbliza. Pogoda smutna i przygnebiajaca - wciaz pada. Czekam na jakies radosne wiesci od Ciebie... pozdrowionka
napisał/a: elunia81 2009-05-25 17:14
Witaj ,mamy długi weekend . Ciesze sie bo juz trzeci dzien wszyscy razem , uwielbiam jak maz rano jedzie po chlebek i mozemy zjesc razem sniadanko , dzisiaj nawet dostałam do łozka. Pogoda dopisuje wybieramy sie na miasto , ogolnie jest wszystko w porzadku . Dam znac jak cos sie wydarzy , mam nadzieje ze u ciebie tez wszystko ok? pozdrawiam cieplutko papa ......
napisał/a: Frankowska 2009-05-27 15:54
Czesc Elunia, ciesze sie, ze u Ciebie wszystko w porzadku. Nie ma to jak czas spedzony z rodzinka. Odpoczywaj i ciesz sie kazda chwila. U mnie wszystko ok. Powiem szczerze, ze nawet troche lepiej, niz ok. Okresu jednak nie dostalam. Zrobilam 2 testy (jeden w poniedzialek, drugi we wtorek) i wyobraz sobie, ze oba byly pozytywne. Wciaz nie moge w to uwierzyc i boje sie, ze okaze sie to jakas okrutna pomylka, ale jednak wszystko wskazuje na ciaze!!! Od wczoraj probuje sie umowic do lekarza, ale oczywiscie tutaj graniczy to z cudem. Mam ponoc zadzwonic jutro i spytac, czy da rade kogos zobaczyc. Ehh... w sumie, to i tak tylko lekarz pierwszego kontaktu. Ginekologa to tu chyba zobacze dopiero przy porodzie. Ale zawsze lekarz, to lekarz. Milo byloby z jakims chociaz pogadac. Elunia, z niecierpliwoscia bede czekala teraz na wiesci od Ciebie. Trzymam kciuki. Nie stresuj sie niczym. A napewno wkrotce dostane szczesliwe wiadomosci od Ciebie. Dzieki za wsparcie i sciskam Cie mocno, Isa
napisał/a: elunia81 2009-05-27 16:39
Bardzo sie ciesze ze jestes w ciazy , teraz dbaj o siebie i zero stresu . U mnie narazie nic niewiadomo bo czekam na okres zobaczymy co bedzie , ale jestem dobrej mysli nie teraz to za miesiac , dwa . Daj znac jak bedziesz wiedziała ktory to tydzien ,bede sie modlic zeby było wszystko dobrze , gratuluje i trzymaj sie cieplutko . Pozdrawiam twoja rodzinke . papa
napisał/a: Frankowska 2009-05-27 20:37
Oj Elunia, jestes super :) dzieki za wszystkie mile slowa. Rzeczywiscie, teraz wszystkie stresy musze odsunac na bok. No i czekam na wiadomosci od Ciebie. Tak, jak napisalas, jesli nie teraz, to za miesiac albo dwa. Bedziemy wymieniac sie doswiadczeniami i porownywac "wspaniala" opieke medyczna w UK i USA. Trzymaj sie cieplutko, pozdrawiam Cie serdecznie, papa. Isa