Ciaza pomimo negatywnego wyniku testu?

napisał/a: Frankowska 2009-05-04 10:56
Czesc Elunia, zrobilam dzis rano test. Oczywiscie negatywny. Rece opadaja. Jesli nie jestem w ciazy to za jakies 3-4 dni powinnam miec owulacje, ale nic tego nie zapowiada. Zadych objawow. Ehh... mowie Ci, juz mam dosyc. Nie chce o tym myslec. Mam nadzieje, ze u Ciebie ok. Trzymaj sie, papa
napisał/a: mufinek 2009-05-04 22:35
ejj ludzie dwa dni temu wspolzylem pierwszy raz z dziewczyna po tych dwoch dniach ona mi mowi ze ja mdli to moze byc ciaza ?? (
dajcie znac szybkoo!!

ejj na sto procent to nie jest tym spowodowanee ? bo ona panikujee ( moglo to powstac od przebicia blony czy cos? czy to tylko tak spowodowane czym innym ?
napisał/a: elunia81 2009-05-05 02:32
Nie przejmuj sie to nie pomoze . Wiesz mysle, ze test juz by wykazał ciaze gdyby była , chciałabym zebys była w ciazy . Czasami los płata nam figle , widzisz u mnie było podobnie . Staraj sie myslec pozytywnie , stres tylko pogarsza cała sytuacje jestem pewna ze sie nam ułozy , trzymam kciuki za Ciebie i za siebie . Głowa do gory nie poddawaj sie tak szybko ,trzymaj sie papapa :)
napisał/a: elunia81 2009-05-05 02:39
mufinek napisal(a):ejj ludzie dwa dni temu wspolzylem pierwszy raz z dziewczyna po tych dwoch dniach ona mi mowi ze ja mdli to moze byc ciaza ?? (
dajcie znac szybkoo!!

ejj na sto procent to nie jest tym spowodowanee ? bo ona panikujee ( moglo to powstac od przebicia blony czy cos? czy to tylko tak spowodowane czym innym ?

Moze cos zjadła niestrawnego ,zabezpieczenie było ?
napisał/a: Frankowska 2009-05-05 11:35
Wiem, wiem Elunia. Czasem to nawet jestem sobie to w stanie wytlumaczyc i przez jakis czas dziala i nie mysle o tym. Ale potem znow zaczynam. Tak, czy tak, jutro ide do lekarza w sprawie tych moich lekow antydepresyjnych (od czasu do czasu musze chodzic na wizyty kontrolne), wiec przy okazji wspomne mu o moich watpliwosciach. Ale poki, co musze wziac sie w garsc. Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie tym razem. Zamierzam nie myslec o tym i po prostu skupic sie na czyms innym (zobaczymy, jak dlugo to potrwa). Dzieki za Twoje wiadomosci. Fajnie, ze mnie rozumiesz. I masz racje. Bedzie dobrze. A niedlugo obydwie bedziemy nosily przed soba okragle brzuszki papa
napisał/a: elunia81 2009-05-06 17:01
Witaj , jak sie czujesz ? Byłas juz u lekarza , u mnie narazie ok . Okres sie juz konczy, bedziemy działac zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam cieplutko papa.
napisał/a: Frankowska 2009-05-07 10:50
Czesc Elunia, powiedz, jak Ty sie czujesz? Wszystko ok? Mam nadzieje, ze humorek juz lepszy i nastawienie pozytywne:). Tak bylam u lekarza, ale szczerze powiem, ze w koncu nie poruszylam z nim tego tematu. Wszystko dlatego, ze pojawily sie u mnie dosc wyrazne objawy zblizajacej sie owulacji, wiec nie bylo tak naprawde sensu. Zreszta i tak pewnie by mi nie pomogl. Ale, wiesz, w sumie odczuwam ulge. Teraz rozumiem, jak Ty sie czulas kiedy dostalas okres. Wiem, ze nie jestem w ciazy, ale to nic nie szkodzi, bo chociaz cos w koncu wiem. Chyba najgorzej jest zyc w takiej glupiej niepewnosci. Teraz tylko trzeba miec nadzieje i przede wszystkim nie zamartwiac sie bez powodu. Trzymaj sie, pozdrawiam, papa
napisał/a: elunia81 2009-05-07 15:05
Wiesz ja czuje sie dobrze ,staram sie myslec pozytywnie i ciesze sie ,ze twoje podejscie jest takie same . Musze przyznac ze moja praca nie ułatwia mi tego wszystkiego , poniewaz pracuje w domu z dziecmi , prowadze takie male domowe przedszkole , mam bardzo wesoło ......ciesze sie ze moj synek ma kontakt z dziecmi . Czym sie ty zajmujesz? , jesli mozna wiedziec. Pozdrawiam,,,,
napisał/a: Frankowska 2009-05-07 16:24
Pewnie, ze mozna. Moja praca niewiele ma wspolnego z dziecmi. Pracuje w biurze doradztwa zawodowego. Praca jest ok, ale nie jest to chyba cos, co chcialabym robic latami. Zreszta, najszczesliwsze chwile i tak spedzam w domu, z mezem i synkiem. Taka ze mnie kura domowa ;) Za to widze, ze u Ciebie rzeczywiscie jest wesolo. Ale fajnie, ze masz okazje do spedzania czasu ze swoim Maluszkiem. Czy jestes z dziecmi przez caly dzien? Pozdrawiam, Isa
napisał/a: elunia81 2009-05-07 23:34
Dzieciaki u mnie spedzaja cały dzien , czyli 12 godzin od 7 rano do 7 wieczorem czasami do 5 , od poniedziałku do piatku . Pod koniec tygodnia jestem wykonczona , ale jakos musze sobie radzic . Pozdrawiam ,,,,,
napisał/a: anulka19zary 2009-05-09 10:13
hey mam problem bo od dluzszego czasu mam objawy mozna powedziec ciazy..bole krzyza,sennosc, co chcwil latam do lazienki zeby sie zalatwic itp..kochalam sie z chlopakiem jakis miesiac temu i dwa razy we mnie skonczyl i niewiem a raczej nie jestem pewna czy moglabym byc w ciazy..robilm test ciazowy ale wyszedl negatywny.. miesiaczke dostalam dzisiaj a co prawidlowo powinnam dosc 15,16 maja niewiem co mam robic...moze mi cos doradzicie
napisał/a: elunia81 2009-05-09 18:31
anulka19zary napisal(a):hey mam problem bo od dluzszego czasu mam objawy mozna powedziec ciazy..bole krzyza,sennosc, co chcwil latam do lazienki zeby sie zalatwic itp..kochalam sie z chlopakiem jakis miesiac temu i dwa razy we mnie skonczyl i niewiem a raczej nie jestem pewna czy moglabym byc w ciazy..robilm test ciazowy ale wyszedl negatywny.. miesiaczke dostalam dzisiaj a co prawidlowo powinnam dosc 15,16 maja niewiem co mam robic...moze mi cos doradzicie


W ciazy nie jestes ,test robiłas wyszedł negatywny , miesiaczke dostałas wiec nie musisz sie niczym przejmowac ,,,pozdrawiam