Ciąża po usunięciu ?

napisał/a: Ukapuka 2013-01-28 00:34
Witam.
Pare lat temu usunelam ciążę... Teraz gdy los obdarzył nas szczęściem i zaszlam w ciążę, poronilam w 6 tygodniu :( !!! Czy przez swój błąd sprzed laty juz do końca zycia nie będę mogła zostać mamą (:( ?!?!
napisał/a: Gracee 2013-01-28 21:15
Bardzo mi przykro z tego powodu co Cię spotkało :((( Ale głowa do góry to, że teraz poroniłaś nie znaczy, że następnym razem też tak będzie. W brew pozorom do poronień dochodzi dość często z różnych przyczyn. A co mówił lekarz na tą sytuację?
napisał/a: Ukapuka 2013-01-29 08:04
Tak naprawdę to samo co ty. Z tego co pamietam, bo pamietam jak przez mgle. Tylko lekarz nie wiedział o tym ze pare lat temu dokonałam abo... usunięcia. :(
napisał/a: Gracee 2013-02-04 08:31
Tak jak napisałam wcześniej, poronienia się zdarzają i nie jest się nic na to poradzić gdy do niego dochodzi. Nie jest powiedziane, że poronienie nastąpiło w wyniku wcześniejszego zabiegu. Najczęstszą przyczyną poronień w tak wczesnej fazie ciąży są wady genetyczne zarodka ale też wiele innych.
napisał/a: wikam2 2013-02-24 11:24
Lekarz nigdy podczas usg nie zwracał na nic uwagi? Nie wiem....nie mówił o jakiś zrostach itp.?
Musisz mu powiedzieć o zabiegu, żeby na przyszłość chornić się przed podobnymi sytuacjami....