ciąża po przebytych operacjach z powodu wady zrośniętego odb

napisał/a: Kasia271 2007-10-11 14:20
witam, potrzebuję konkretnej odpowiedzi, lekarze nie są mi wstanie jak narazie jej udzielić. może ktoś z was spotkał się z podobnym przypadkiem? urodziłam się z wadą zrośniętego odbytu oraz miałam przetokę moczowo-płciową. Zoperowali mnie jeszcze jako małe dziecko, tak żeby w przyszłości było wszystko w porządku. Niestety teraz mam 27 lat i torbiel na jajniku, która zdaniem lekarzy jest do usunięcia. Oprócz tego mam wodniaka po drugiej stronie też na wysokości jajnika. Co to jest ten wodniak?????
Dzisiaj wypisano mnie ze szpitala, nie podjąwszy sie operacji usunięcia torbieli, z powodu jak to określili "bałaganu w moim brzuchu". Polega on na tym, ze jestem po wielu operacjach, pozszywana w środku, no i nie dość ze laparoskopia nie wchodzi w grę to jeszcze operacji też nikt nie chce robić.
Najbardziej boję się, jednak tego ze przez tę wadę, która kiedyś miałam nie bede mogła mieć dzieci. Szukam kogoś kto moze spotkał się z takim lub podobnym przypadkiem. Chciałabym uzyskać odpowiedź o ile to możliwe, czy operacja usunięcia torbieli jest możliwa bez usuwania mi tam wszystkiego, i czy bede mogła mieć dziecko??? Jestem przerazona tym wszystkim i znowu znalałzam się w punkcie wyjścia. Prosze o jakąklwiek informację.